Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen ciki sztorik történtek...

Milyen ciki sztorik történtek veletek? (tudom volt már sok kérdés :D )

Figyelt kérdés

Nekem ez: Osztálykiránduláson voltunk, és volt ilyen barlang szerűség, bementünk a barátnőmmel a másik barátnőmnek a barátja (fiú) kint maradt és fogta az ajtót :D Erre mikor a barátnőm hirtelen bekiáltotta hogy "denevérrr" és el kezdett futni. ÉN is kiáltottam hogy " úristen, denevééér" És azzal a lendülettel ahogy futottam és el akartam a barátnőm pasija mellett futni, tökön vágtam. De ciki volt, nem győztem bocsánatot kérni.

Egy csomo ideig emlegette hogy le ütöttem a jobb heréjét :D

13L

Nektek?? Valami?


2011. ápr. 4. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Suliba fizikán elaludtam és következő órán a biosztanár keltett fel xD
2011. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
XD :) vicces lehetett :D Fáradt lehettél :)
2011. ápr. 5. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 6-7 éves voltam, oviban aludtam. Azt álmodtam hogy egy építkezésen vagyok, és nagyon kell pisilnem. Hogy-hogynem ott volt a (Big Ben építésén) a bilim. Háát leültem... Kipisiltem magam, és arra ébredtem hogy úsztam a pisiben.

Legnagyob pehhemre (aznap hétfő volt) elfelejtettük bevinni a váltóruhát. Úgyhogy (mivel kimosták és csuron víz volt a ruhám) adott az óvonéni egy 152-es gatyát meg pólót. Úgyhogy aznap nem mentünk ki a játszótérre.


Ez az egy cikis jelenet maradt meg bennem 10 évig. :D

2011. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát még akkor kicsi voltál :) de 10 évre megmaradt benned az nem semmi
2011. ápr. 5. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Ciki sztori,ciki sztori.....................
2011. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
82%

Én épp a sulinkban Wc-n voltam és amikor kijöttem megálliott a Gitár tanárom hogy nem lessz aznap óra...Megbeszéltök majd Megfordultam hogy bemenjek az osztájba de a tanárom megálliott hogy:

-Ja és mégvalami...-azt rámutattot a nadrágomra,és legnagyobb égésemre egy WC papir csík logott ki a gatyámboll!

Atyám majd elsüjjedtem! Mosolyogtam eggyet majd bementem az osztájunkba..! :D

2011. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na az ciki lehetett xd
2011. máj. 1. 18:14
 8/11 anonim válasza:
87%
hát az is volt! :")
2011. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Oviban egyszer a homokozóban játszottam, aztán arra ébredtem, hogy "nagycsoport, sorakozó!" Hamar rájöttem, hogy ülve bealudtam. :D
2014. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Már elég régi a kérdés, de azért leírom. Hógolyoztunk az osztálytársaimmal a én meg hó helyett véletlénűl egy kutyasz@rt fogtam meg... Az egyik fiú látta is szakadt rajtam... NAGYON kínos volt
2016. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!