Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem ciki, hogyha valaki...

Nem ciki, hogyha valaki túlsúlyos és úgy megy tánciskolába? És egy másik kérdés. (tovább lent)

Figyelt kérdés

Tehát anyám mindig mondta, hogy el kellene mennem tánciskolába, hogy megtanuljak táncolni. Én persze eddig mindig tiltakoztam ellene meg előadtam, hogy nem is érdekel. Igazából annyira sose tartottam rossznak és persze meg is tanulnék csak sose akartam mert kövér vagyok. ÉS úgy éreztem, hogy hogy nézne már ki, hogy én mint kövér, odamegyek akik mind normálisak. Cikinek éreztem.


A másik meg, hogy nem fogják kinézni azt aki még nem táncolt és nem is tud, azok akik már ezt régóta űzik. VAgy hogy működik ez? SZoktak indítani kezdőknek, vagy ha csak simán elmegyek és azt mondom meg akarok tanulni akkor lehet csatlakozni?


2011. aug. 26. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan, ugyanúgy neked is jogod van táncolni :P. Ha kinéznének a súlyod miatt ott, akkor keress másik táncsulit mert olyan helyen nem is érdemes maradni. Szoktak kezdőknek indítani igen, de legegyszerűbb ha odamész és igen, megmondod az oktatónak hogy szeretnél megtanulni táncolni ;).Hajrá!
2011. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most ez, hogy ha valaki kövér és kinézik eddig hittem. Viszont ma volt a tv-ben egy film és abban is volt egy koma aki kövér volt és úgy ment táncolni.
2011. aug. 26. 01:38
 3/3 anonim ***** válasza:
sikerült táncsulit találnod? :)
2011. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!