Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikortól ciki? (a kérdés...

Mikortól ciki? (a kérdés blablabla)

Figyelt kérdés
Mikortól ciki mamáméknál aludni?Mert sokszor szeretnék de ez már nem ciki?Ediig amikor ráértek mamáék akkor mindig ott aludtunk.De már nem vagyok nagy ehhez?11/L
2010. aug. 7. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy nagy hozzá.Miért ne, ha szereted őket, szeretsz ott lenni, és szivesen látnak?

Nyaralni nem szoktál náluk?

2010. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
neem mert csak pár utcányira laknak innen meg a legtöbbstzör dolgoznak
2010. aug. 7. 16:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 15 éves minden hétvégén a mamájánál alszik a bátyja 18 lesz és ő is. Most nyáron szinte mindig nála aludnak. Ez miért lenne ciki?! Manapság már minden ciki?

Az is ha valakinek van mamája? Borzasztó.D:

2010. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ciki? És az kit érdekel? Jaaa, neked már más véleménye a fontos tudom, manapság az a lényeg, ha ciki lenne, hogy tudsz járni akkor eltörnéd a lábad nem? 11 éves vagy, menjél játszani, ne azzal foglalkozzál, hogy ki mit gondol!!!!!!
2010. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jólvan de a velem egykorúak nem alszanak ott a mamájuknál
2010. aug. 7. 16:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de ha az is lenne, miért érdekelne más véleménye, ha szereted?! Azt csináld, amit szeretsz. Add önmagad.


És örülj, hogy még van mamád. :(

2010. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már hogy a veled egykorúak nem alszanak a mamájuknál... Tesóm 12 éves én 14 vagyok és mindketten szoktunk ott aludni. Egyáltalán nem ciki, nem is értem hogy juthat ilyen eszedbe. Addig örülj amíg élnek, mert utána bánnád hogy nem aludtál ott, akkor pedig már késő..
2010. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok és még én is szoktam mamáéknál aludni. örülök, hogy még van mamám és papám, akinél aludhatok néha :$
2010. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elmúltam 20, és még most is gyakorta alszok náluk. Inkább örülj, hogy még ilyen közel lehetsz hozzájuk.
2010. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké örülök is köszi a váléaszokat.És velem egykorúak tényleg már nem alszanak most ott a mamájuknál :$
2010. aug. 8. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!