Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legkínosabb élményet...

Mi volt a legkínosabb élményetek? :D

Figyelt kérdés
Mindenféle sztori jöhet! :D
2011. júl. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, aki segített az egyetemen felkészülni egy vizsgára. Tök jófej volt meg minden. Utolsó alkalommal mondta, hogy akkor most feküdjek le vele. Én csak lestem, ő meg kérdezte, hogy csak nem gondolom, hogy felebaráti szeretetből segített? Mondtam, hogy de. Erre elmondott mindennek, hogy nem lehetek ilyen naiv és valami hihetetlen stílusban elzavart.

Na, az roppant kínos volt.

2011. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ez általánosban,harmadikban történt.

Megyek le az egyik barátnőmmel a lépcsőm,közben néztem a nyolcadikosokat,mert épp akkor jöttek ki a kissé jobbra lévő teremből.Egyszer csak durr,hát nem pofával leestem?

Abban a pillanatban tiszta vörös voltam,azóta barátnőmmel szétröhögjük rajt a fejünket XD

2011. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
LOL :D:D:D Még ilyeneket! amúgy az első kommentelőt sajnálom, elég nagy bunkó lehetett a srác.. :S
2011. júl. 2. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Ne sajnálj, utána ellensúlyozta a dolgot, mert nem sokkal később járni akart velem :D:D:D

Na, akkor meg én küldtem el melegebb éghajlatra, bár közel sem olyan stílusban. És nem értette, mi a bajom vele :D:D:D

Szerintem vicces, hogy ilyen emberek vannak.

2011. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
egyszer pukiztam és közbe be szartam de nem tudtam róla xD
2011. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a suliba egy tag ramnyitott mikozbe oltozkodtem es minden latszott alig tudtam kirakni a budibol...
2011. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!