Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen kb. mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen kb. mennyi az ideális mellméret? A pasiknak miért a nagy mell jön be? És mi volt a legkínosabb élményetek szex közben vagy előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Tanulással foglalkozz, ne a csocsöddel. Nincs ideális semmilyen korban sem. Max. 60 évesen a fonnyadt.
2010. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
sok a kérdés.
2010. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

én szerintem változó az ideális mellméret.Szerintem az a lényeg ,hogy legyen szép kis feszes nem kell nagynak lenni mert az le fog egyszer kókadni és olyan lesz mint a....

Inkább legyen közepes olyan látszik ,hogy nő ,de ne is 75b legyen 14 évesen...


Mivel ez egy szex fórum írhatom ,hogy azért jön be a nagy mell mert közé lehet rakni a falloszt:)


Utána amikor édesapám bejött és megkérdezte ,hogy megyünk-e vacsorázni:) Szegény ő is és mi is kínosan éreztük magunkat.

2010. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"A pasiknak miért a nagy mell jön be?"


És a csajoknak miért az átlag feletti hosszúságú fasz?

(Nem irreálisan nagy, de azért inkább átlag feletti legyen a tapasztalataim szerint.)

2010. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az egész testtel összhangban van akkor ideális. Legyen átlagos méret, bár egy kis mellűnek az átlagos is nagynak számít.


Úgy vettem észre, hogy akik már korán elkezdenek aggódni azon, hogy mekkora a mellük azoknak nem fejlődik ki úgy, mint azoknak akik kezdettől fogva Nőnek érzik magukat. Úgyhogy ne görcsölj ezen, higgy a vonzerődben és nagyobb esély van rá, hogy megnő. ;) (Ez csak saját megfigyelés!!)

2010. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

14 évesen van akinek még nincs is, van akinek már markolászni lehet. Ne parázz ezen, attól nem lesz nagyobb.

És én pl. a kisebbet jobban szeretem...

De 14 évesen még ne akarj mellbedobással hódítani...

2010. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
van aki képes egy regényt gépelni egy ilyen kérdéshez. 14 évesen ki nem szarja le hogy mi jön be a pasinak. tanulj mert hülye maradsz.
2010. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Ki mondta neked, hogy a nagy mell jön be? Valamelyik hasonlóan tapasztalt osztálytársad?

Aki szeretni fog nem a csöcsödért fog szeretni vagy nem szeretni....

és igen tanulj mert hanem bután halsz meg...

2010. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem elsősorban az arc a fontos...a mellméret nekem mind1......
2010. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, izmosíts mellre is. Ha kicsi is, de legalább megemeli őket.


OFF: Nem értem miért kell fikázni a kérdezőt.., hogy inkább tanuljon. Honnan veszitek, hogy nem tanul? :O Nem zárja ki egymást a két dolog könyörgöm.

2010. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!