Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik reklámot utáljátok a...

Melyik reklámot utáljátok a legjobban? És melyiket szeretitek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 15:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
A Renault Clio-s reklámot én is nagyon bírom:D a csávó k*vanagy mintha magamat látnám XD
2011. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Én azt a mackó sajtos reklámot nem bírom elviselni. amikor a család ott ül az asztalnál és a kislány elkezdi hogy "nekem pedig a macim is éhes" xD vagy mi az Isten xD
2011. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Utálom:


7days reklám, főleg a zenéje, attól hányingerem van.

Tomicsalád, undorítóak és irritálóak.

Mi újság Ádám család-Jar reklám, azok h*lyék.

A magas hangon autóban éneklő férfi, valamilyen autós reklám.

Borzasztó az omlóSZ reklám meg az összes Maggis reklám, amelyben a családtagok játszák az agyukat.

Medve sajt reklám, amikor a csajszi mondja, hogy az "én macimnak is nagyra kell nőnie". Sírok a röhögéstől.

Volt régen a Maxi King reklám, amiben azok a négerek voltak és valami borzalmas zene ment alatta, hogy Makkszi Kinng, blablabla nemtudommi, Makkszi King (direkt így írtam). Kibírhatatlan.

Old Spice reklám, a négeres. Undorító!

A Rauch reklám, amikor a szék "táncol". :D!

"Ha evés,vagy fogmosás közben vért lát,az azt jelenti, hogy vérzik a foga!" Jééé, mily meglepő!

A Budapest Bankos Dalbir meg a régebbi "Köszönjük, Emese!"

M&M's mutasd a mogyoród. Ez már 18+, na de kikérem magamnak!

Kiskölök. "Én Petiék WC-jét akarom használni!"

Régebbi Univer reklám, öregasszony mondja: "A bejbik? Aa bííbik? Háháájj! A bejbiik!"

A Danette-s reklám, amikor olyan hang van, mint amikor az útépítésnél a betontörőnek, vagy mi a neve annak a cuccnak.

UPC reklám, melyben az "ők mind kezdő internetezők" " ők pedig csalódtak", nem vennék ám észre, hogy a hosszú hajú hapek ugyanaz!

sajtreklám: "Ő a nevető tehén, vele nevetek én!"

Van az a Pöttyös Guru, vagy mi, amikor kibontja a csomagot a fiú/lány és a másiknak szétszakad a ruhája.

A csokireklám, amiben átmegy a kerítésen a tank és kijön belőle az a nagydarab néger.

Utálom azt a kávéreklámot is, amikor a ruhamentes hapek szaltózik a kávéba, kávécseppé változik és a nő meg beleiszik a kávéba.

Totyáék az UNIKREDITBEEE!!! gyűlölöm

Meg volt a VV4 reklámja, amikor az öregasszony nyalta a száját meg a vénembernek kiesett a protkója fékezés közben.

A madarasteszkós hörcsögök meg a macska is borzalmas.

T-Mobile reklám, a hülye Katica. "Saját tervezésű ruhát készítek Katy-nek!" :D

éneklő pénztárca álnéven Mr. Esbüdzsééé! Az ess a spórolás! az ess a siker és csakis a spórolás!"

Robitusszin reklám. "Ha valaki tüsszent, akkor mit kell mondani?"

A vámpíros Velencés Kinder Bueno is undorító.

Van a sáros pólós gyerek a mosópor reklámban, amikor az űrhajó becsapódik és a kamionról kiburul az összes labda és a piros labda beleesik a sárba és sáros lesz a gyerek pólója!

Hüvelygombás csaj meg a prosztataproblémás hapek, az ellentéte, a Hét bomba gólja. Hányok ettől is.

Van az a mosógéles, amikor a koszos fehér zoknikat bedobják a mosógépbe, az egyikre meg csomót is kötnek.


Tetszik:


Pickwick reklám, amiben az a nagy átmérőjű, átlátszó bögre van, amire rá van írva, hogy Pickwick. Imádom! Nekem is kell olyan bögre.


Nagyjából ennyi.

2011. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
én azt a reklámot utálom, mikor az a sz*pottfejű krapek tapsol és bezuhan az épületbe egy hűtő... :D
2011. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Heineken reklámok általában jók szoktak lenni.


Régebben talán a Borsodinak is volt jónéhány frankó reklámja...

"Most igyunk arra is!"

2011. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

20.29 voltam.


Meg még utálom azt a Takarékpénztár reklámot is, amiben a fluor tamarácska van. A végén: "tomika, takaréék!" (Bár inkább tamika, takarék! :D)

2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Egyszer volt hol nem volt

Szoknyán blúzon volt egy folt

mert a pisi odafojt

mer a madár odatojt

2012. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Az Oreo reklám...nonsense semmi értelme.Kedvencem:Magyarország jobban teljesít készült a Magyar Állam jóvóltából vagy micsoda.
2016. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Hé, az oreo reklám az jó, nekem tetszik. :D
2016. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Engem idgesít de megoldom..nem nézek Tv-t.Jobban örülnék a Transformers-es Oreo reklámnak. :D
2016. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!