Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces, cikis, égő sztorik?

Vicces, cikis, égő sztorik?

Figyelt kérdés

Meséljetek ilyen történeteket, ahol úgy érezted, hogy el akarsz süllyedni.

Nekem is volt. Akkor nagyon cikinek éreztem.

Egyszer délután két osztálytársammal bent maradtunk a suliban. Kitaláltuk, hogy akasztófázunk. Mivel az egyik ott lévő osztálytársam cikizett, arra gondoltam, hogy Hülye a Bence. Nem találták ki. Egy óráig találgatták. Végül azt mondták passz. Oké, csak nem akartam szemét lenni, és azt mondtam hogy hülye a tanár. És épp akkor lépett be az osztályba az osztályfőnököm!!! mert háttal voltam az ajtónak!! Égtem mint a rongy! Elcsukló hangon mondta, hogy milyen jó, hogy mi itt délután hülye a tanározunk! azt hittem elsírja magát! És nagyon paráztam , mert másnap szülői volt! de szerencsére nem mondta el.


2011. aug. 24. 20:21
 1/9 szamóca.. ***** válasza:
89%

öh...hát mikor megláttam a kérdést eszembejutott egy sztorim, ami tényleg elég kellemetlen volt bár vicces, de most hogy elolvastam a tiéd... ha nálad már ez égőnek számít, engem élve ásnál el :D úgyhogy legyen elég annyi, hogy ez egyáltalán nem gáz.


de na jó, írok neked lájtosabbat, meg ősztájfőnököset, habár az már rég volt de legalább a te világod. osztálykirándulás, tán 10-11.ik oszt, nem emlékszem már. este parti, minden ahogy kell full részeg mindenki, srác haverom az én ágyamba esett pont be, ott aludt el. nem szabadott volna neki, ugye lányok fiúk szigoruan külön, de magyarázd már el ezt egy betépett hullarészegnek. hát aludtunk együtt, de tényleg semmi nem volt. midnegy, al ényeg h reggel ofőnk keltett, az egy dolog h a piás üvegek és a cigis dobozok is széjjel hevertek(bár azt tán nem látta, nem tudom), de én melltartóban bugyiban aludtam a srác mellett.


..és még ez is a semmi kategória... szép diákévek...

2011. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez elég durva...
2011. aug. 24. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A régi sulimban volt egy tanár aki mindig feketében járt, csúnyán beszélt és üvöltözött az óráján, és a szülőkkel sem tudott normálisan beszélni. Engem nem tanított, de egyszer bejött helyettesíteni. Az óra végén kiindultunk a teremből, én meg elkezdtem beszélgetni az egyik osztálytársammal. Azt mondtam neki hogy szerintem ez a tanár egy nagy bunkó. Nem vettem észre hogy a tanár pont a hátam mögött állt...de szerencsére úgy tett mintha nem hallotta volna...
2011. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Átmentünk az egyik haverhoz. Ittunk, nem is kicsit, aztán kiültünk a bérház gangjára cigizni (anyja miatt nem lehetett bent). Érzem, hogy nem stimmel valami. Hajaj, jön a róka. Bementem, hogy segítsek magamon, nagyban csandázok, erre kiszól egy hang a budikagylóból: "Józsi, te vagy az?"

Akkor eszméltem, hogy a jelenet, amiben én bemegyek a mosdóba csak az én fejemben játszódott le. A valóságban ott kapaszkodtam a második emeleti korlátba, és rókáztam le a belső udvarra. Lent egy kövér fazon kiabált nekem, hogy "Józsi, te vagy az?!"

Egy másik alkalommal.

Randin voltam. Úgy délután hat-hét körül csörög a mobil, nagymamám, hogy miért nem vagyok otthon? Előtte egy fél évig eszébe nem jutottam. Leráztam, de utána még vagy ötször felhívott, hogy rendes lány ilyenkor otthon van.

És akkor most magyarázd el, hogy ez nem rendszer...

2011. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem velem történt meg de rohadt égő: [link]
2011. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

2017 01 01 0:02 körül:


Haverommal itthon már eléggé el voltunk ázva elvégre szilveszter volt! :D


Én a nagy ujjongásban kiálltam a teraszra majd elkiáltottam magam: BOLDOG ÚJ ÉVET SZLOVÁKIA! :D


Pár másodperc mulva jött a felettébb informális válasz a távolból: KÖSSZ! :D :D :D

2017. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nekem is van jó sok:DD

ez nemrég történt: mentem a buszmegálóba és láttam h ott állt két oszt.társam,és egy csaj ,még alapsuliból oszt.tarsam,es vele volt valami baratnője.de ez a barátnője elegansan volt feloltozve,magassarku,minden,haja bevolt gondoritve. Azt hittem h a csaj anyja,csokolom-ot koszontem,aztan kiderult h a baratnoje aki velunk egy idos...

Azthittem elsullyedek szegyenembe.

2017. máj. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SzDiana03 válasza:
Szóval ez még általános iskolában történt. Talán nyolcadikos lehettem amikor mentem a folyosón a mosdóba az alsósoknál. Egy (talán elsős vagy másodikos) kislány odaköszönt nekem hogy: "Csókolom, nem tudja hol van a wc?" Itt már égtem rendesen mert egy csomóan voltak a folyosón. Én megmutattam a kislánynak merre van a wc. De sajnos csak ez után vettem észre hogy a folyosón a rengeteg ember között életem szerelme is ott volt....... Égtem rendesen
2017. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szóval tesin épp át kellett (volna) ugrani egy zsámolyt tigrisbukfencbe. Én a világ legbénább embere mit csinált? Elakadt a lábam a zsámolyban és pofára estem (nem is egyszer). Ráadásul pont ott volt egy olyan fiú is aki tetszett xddd
2020. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!