Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak vicces tanáraitok,...

Vannak vicces tanáraitok, tanáros történeteitek?

Figyelt kérdés

Nekem föcitanárom nagyon poén. =P

Például szoktunk videózni órán(de mivel nem emlékszik, mikor mit tanított, van, hogy egy videót két, egymást követő órán is látunk ;P. Egyszer a kép megállt. Erre ő:

"Gyerekek, ez miért áll meg?"

Aztán újraindult. Majd megint megállt. Azt mondja: "Megfordulok akkor és tanítok, szóljatok, ha elindult!"

Amúgy érdekesen tanít:

"Ez az északi félteke melyik féltekéje a Földnek?"

T:Ez a tengely mije a Földnek? Laci!

L: A tengelye!

T: Helyes!


"Az Alföldet azért nevezzük köznyelvben Nagyalföldnek, mert nagyobb, mint a Kisalföld."

"A Milka tehenek nem lilák!"

A diákok meg azzal szivatták a nőt, hogy kukát raktak az ajtó elé, kopogtak, zajongtak, a tanárnő kinyitotta az ajtót, és a kuka kiborult. Na ez többször is megtörtént egy nap. :D

Közölte velünk, hogy "de egyébként nem csak ti röhögtök rajtam, hanem a többi osztály is"

Ballagáson pedig marha nagyot esett a küszöbben. Úgy röhögtem. Videóra kellett volna venni. :D Hasonlókat várok


2011. júl. 29. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A nemet tanarnom roman anyanyelvu volt, de kicsit tudott magyarul. Fel volt irva par szo nemetul is es magyarul is, koztuk a "kakas" szo. Szoltunk, hogy az egyik szot helytelenul irta, kell ra egy ekezet. Nem tudta pontosan, melyik szorol beszeunk, ezert sorba kerdezte, hogy hova rakja az ekezetet. Amikor a "kakas" masodik a betujere rabiggyesztette az ekezetet, az egesz osztaly szakadt a rohogestol.

Mas: a biologia tanarno mikroorganizmus helyett mikroorgazmust mondott.

Mas: roman ora, feleles, egy szoke buta osztalytarsunk "ie" utotaggal kellett szavakat irjon a tablara. Tobbek kozt ezt irta: "muie"- ez azt jelenti, hogy "g*ci" :D

2011. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%
f
2011. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

BioszT: Hogyan szaporodnak az egysejtűek? Osztódással és…

Én: Szorzódással


FöciT: *nem tud igazán jól rajzolni, ezért mindig meg szokta jegyezni, hogy 'nem pontos a rajz'.*

*Ha videót nézünk akkor egyszer-kétszer hangosan elkezd gondolkodni, hogy melyik gombbal lehet leállítani a videót*

2011. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
98%

Angolórán haverom beszélgetett. Tanár:

-Ugye figyelsz András?

-Igen tanárnő, csak azt akartam kérdezni, hogy hogy mondják azt angolul, hogy majom?

-Monkey.

-És hogy majmok?

-Monkeys.

-És pl, hogy én majom vagyok?

-I am a monkey.

-...tényleg?


Meg volt egy másik angoóra. Osztálytáram szendvicset evett. Angol tanár mondja:

-Lehet enni az órán, de csak akkor, ha megosztod velem a szendvicset. (erre elvette a sráctól a szendvicset és beleharapott egyet).

A srác meg:

-Rendben, (majd visszavette a szendvicset kettényitotta és belecsulázott egy jóízűt, majd ette tovább)

Szakadtunk

2011. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
98%

töri óra:a barátnőm elaludt az órán és amikor többen is felakarták ébreszteni a tanár szólt rájuk


infó óra:egyszer mikor bedühödött ránk akkor bezárta az ajtót belülről én meg másztam ki az ablakon(2 emelet)többitöbbiek meg mondták h hívjuk a rendörséget!!!

máskor technikaórán annyira dühös volt hogy vörös volt a feje és miközben beszélt rázkódott a tokája.Barátnőmmel csendben,sunyiban nevetni kezdtünk.Aztán egyre hangosabban és a végén kitört a nevetés. Megkérdezte min röhögök. Én meg mondam h semmi...semmi.... erre ő: te idióta vagy?? mert csak az idióták röhögnek a semmin... sztek a válaszom?? :persze én azvagyok!! viccvolt!!


Egyszer infóóránk volt.Vártuk hogy jöjjön be de egyelőre nemjött... szépen telt az idő... óra 5... óra 15... és így tovább... 30-kor kicsengettek és bementünk a tanáriba... kiderült hogy összecserélte az órarendeket és azthitte lukasórája van... hát.. nekünk lett lukasóránk!!


nonpolyén volt

2011. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Pont ma volt!

haverom dúdolgatott magában,nagyon zavart és mivel mögöttem ült adtam neki egy barackot amikor nem figyelt a tanár.

Erre megszólal suttogva az osztálytársam:

-Most mit csináltam?

Én:

-Bablevest b*meg

A környezetemben lévő 4 ember rákvörös fejjel borult a a padra köztük én is xDD

2014. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!