Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legcikibb dolog ami...

Mi a legcikibb dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 12:29
 1/3 Archyleus23 válasza:
100%
szex miközben stíröl a szomszéd
2011. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy, de ez nem a legjobb. :$


Még 2.ban történt. Technika óránk volt, de az ofőnk beteg lett és a helyettes szigorú tanár volt. Mikor magyarázott dolgokat a közlekedésről, nagyon kellett pisilnem. Mikor a WC-re értem, egyből elmúlott (pedig azóta sem volt ilyen) talán azért mert nem volt a fülkében ajtó. Ígyhát visszamentem a terembe. Utána rajzóránk volt (szintén ezzel a tanárral). Ismét rámjött, de mostmár nem mertem kikérezkedni, ígyhát bepisiltem, és majdnem sírtam. Szóltam a tanárnak, mondta, hogy 2 perc múlva csengetnek, menjek haza. Aznap nagyapám jött értem kocsival, de szerencsére sötét nadrágban voltam, így nem látott semmit. Otthon egyből átcseréltem a bugyimat és mentem pisilni. Nagy megkönnyebbülés volt. Az osztály egy héten át megjegyezte rólam, hogy "kiömlött a kanális". :D Elég kínos volt, de már szinte mindenki el is felejtette.

2011. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnám sorolni annyi volt :D de az bizti, hogy nem szívesen emlékezek vissza ezekre, talán a legcikibb az volt, amikor buliba táncoltunk és ott volt a kiszemeltem és elpirultam a többiek meg ezzel cukkoltak és én ahelyett hogy azt mondtam volna hogy "mert melegem van", helyette ez lett belőle: " Meleg vagyok." xDDD remélem a többiek már elfelejtették...
2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!