Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történt már veletek kínos...

Történt már veletek kínos dolog? Mi volt a legcikibb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
nemtörtént
2010. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Velem ilye nem volt. Minden múltbeli/jelen/jöbőbeli mozdulatom, cselekvésem menő.
2010. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

történt :D

majd még később visszanézek,és írok,addig gondolkodom eggyen ;)

2010. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

de még hány xD

az egyik legemlékezetesebb, mikor először voltam 5ödikes fejjel a felsős suliban...

Szórakoztunk barátnőmmel, egyszer csak megcsúszok a felmosott padlón, és hopp. kicsittaknyoltam. am de gyors próbáltam megkapaszkodni... éshát a legmenőbb és leghelyesebb nyolcadikos srác tökét fogtam meg véletlen xDDD

sztem enné égőbbet nemnagyon tudtok, de lehet versenyezni ;) :'DD

2010. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hetedikes voltam, és az iskolagyűlésen kihívtak a színpadra, és jöttem fel a lépcsőn, a korlátnál az egyik kis csavarba beakadt a ruhám, és hát ott mellmagasságba volt a csavar, és az kivillant... Én nem vettem észre, és úgy álltam ki, hogy le volt a ruhám csúszva "ott". És ott volt fotóstáb is, a kerületi újságnak fotóztak, és én is felkerültem a képre, kilátszó... tudjátok mivel. XD
2010. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

nekem nem annyira gáz..de azért gááz..XD

tavaly 12-ben nyár volt és majd meg gyulladtam olyan melegem volt. épp szünet volt, mindenki bent a teremben, vártuk a tanárt. elővettem a fél liter jég hideg ice teámat(előtte vettem a büfében) és lehúztam az összeset. másik pillanatban belép a tanár.. mindenki feláll vigyáz állás és síri csönd , és ekkor én böfögtem egy hatalmasat..LOL :D olyan ciki volt..ráadásul a haverjaim majd összeestek a röhögéstől, velem együtt..

XD

19/L

2010. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

na.mondtam hogy majd visszanézek válasszal :D

kicsit megfeledkeztem róla,na demost itt vagyokés cserébe leírok párat :D


Ez nem is olyan rég volt,pár hete:

Suliban voltam,és aznap nemnagyon volt tanítás,inkább csak szórakoztunk :'D és azt csináltuk a fiúkkal mi lányok,hogy egymás ruháiba öltözünk.Azaz,hogy a fiúk a lányok ruháit veszik fel,a lányok a fiúkét :D.Így pár percre "megcseréődve" érezhettük a nemünket :D

Én felvettem egy hip-hoppos felsőt és egy sapkát ami elég nagy volt rám,és elkezdtem futni a folyosón mint az állat, (nemtudommér :S) és nem láttam hogy a földre azelőtt kiömlött a tej.és háát természetesen,zutty,estem:D:D VOLNAAA ,de csak megcsúszam és akkor olyan hülye kapálózással próbáltam volna megtartani az egyensúlyomat,és akkor éreztem,hogy valaki megfog hátúlról (sztem segíteni akart mert látta milyen béna vagyok,de ez csak később jutott eszembe) én meg mind mondtam neki hogy "haggyámá bmeg van elég bajom most nélüled is" és mire sikerült megállnom a saját lábamon,hátranézek (azthittem valamelyik bunkó oszttársam) és látom,hogy a legszigorúbb,legelviselhetetlenebb tanár néz gülü szemekkel,úgy hogy azthittem robbanni fog -.-

természetesen be lettek hívva szüleim az igazgatóságra beszélgetni egy jót a zigivel,mert amúgy nemlett volna szabad zajongani meg rohangálni,hanem ülni csendben az osztályban,révén hogy nincs óránk.


egy másik: (pár éve nyáron történt)

strandozok nagyban,nyáron a jóó melegben :D:D amikor meglátom a suli leghelyesebb srácát.gondoltam megnézem melyik medencébe megy,hogy "tökre véletlenül" ottlegyek énis :D

oké,megvolt,egy medencénél vagyunk,én pedig gondoltam "vagyánykodásból" (hogy tűnjön fel milyen tehetséges vagyok...) dobok egy hasast :D.

hát beleugrok a vézbe,ami annyira jéghideg volt,hogy hirtelen azt sem tudtammelyik bolgygón vagyok és mit is keresek.nagyon rosszul jött,méglevegőt is alig kaptam :S megfeledkezdtem magamról,csak azzal törődtem hogy wááááhh mijen hideg volt,és gondoltam odamegyek a fiúhoz,mert láttam,nagyon integetett.

odaülök mellé,és mondom szia,nemkell úgy köszönjél,láttalak!

ő pedig akart magyarázkodni,és meg mondom hogy ááá nincs semmi gond,lényeg hogy észrevettelek :D

és én dumálok nagyban mikor őt is végre szóhoz hagyom jutni,és akkor kinyögi hogy:bocsi,én csak azt akartam mondani hogy lecsúszott a melltartód.

hirtelen azt sem tudtammit csináljak,megnéztem,látom hogy az egész melltartóm a cicim alatt van jóval.na,gondoltam magamban,ekkora hülye vagyok,hogy fel sem tűnt -.-

óriási szégyenletemben aztmondtam neki,hogy bocsi de most rohanok!

És fogtam a ruháimat,mentem felöltözni,és a suliban azóta sem nézek a szemébe :S


még van rengeteg hasonló esetem,meg ciki dolog,majd még mesélek,mostmár kicsit elfáradtam ennyi mesélésbe :D

am bocsi a szöveghibáért,siettem.


16/L

2010. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi,h írtatok.Azért voltam kíváncsi, h nem csak én vok ilyen peches, h minden csak velem történik...jó látni(már bocsi) h mások is olyanok mint én :D
2010. dec. 12. 23:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson voltunk. Két barátnőmmel nagyon ki kellett mennünk, de nem tudtuk hol van a WC így osztályfőnökünk (aki férfi) elkísért bennünket, és egyúttal ő is elment. A lányokkal kijöttünk, nem láttuk a tanárt. Barátnőm megkérdezi, hogy vajon hol lehet az ofő? Erre én: biztos maszturbál. Persze jó hangosan mondtam. Akkor vettük észre hogy az ajtó mögött áll, és mindent hallott. Égett a pofám, úgy szégyelltem magam...
2013. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!