Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért röhögnek az emberek...

Miért röhögnek az emberek azon, ha más pukizik? És miért nem röhögnek azon ha saját maguk pukiznak? (jó, egy-két ember biztos akad a saját fingását is viccesnek találja) de a másik miért vicces, ha mi nem?! :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Picit elírtam, "akad a saját fingását is viccesnek " , az akad után egy "aki"-t kihagytam, "de a másik miért vicces, ha mi nem?! :D" ez pedig így szólna: "de a másiké miért vicces, ha a miénk nem?!:D" , ne haragudjatok, csak nem gondoltam át.
2010. márc. 22. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Mert az emberek szerint ez vicces bár nem tudom miért és is szoktam rajta nevetni ez egyszerűen bennünk van hogyha valaki pukizik akkor röhög pedig ez egy normális dolog.Mindenki szokott még a miniszterelnök is csak max nem úgy mint egy paraszt...
2010. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
de a miniszterelnök egy paraszt xD
2010. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Engem felháborít ha valaki társaságban elfingja magát, és egyáltalán nem tartom viccesnek, Viszont a böfögéseken percekig tudok röhögni.
2010. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!