Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok! Megcáfoljátok vagy...

Lányok! Megcáfoljátok vagy elfogadjátok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 3. 16:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De azért van némi igazságtartalma is.
2011. szept. 3. 16:41
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

Te teljesen hülye vagy. Az összes nő nevében mondhatom, hogy miután ha csak poénból is, de pénzzé és problémává degradáltál minket, azt kívánjuk neked, hogy soha ne legyen nőd, így problémád sem lesz és a pénzed is megmarad.

Ha neked ez jó...


Egyetértek teljes mértékben.Poénnal elmegy , de aki ezt komolyan gondolja az basszódjon meg ott ahol van :)

2011. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
hát ez kurv@jó! én megmutatom a bnőmnek xD
2011. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek jó am a pasikra is igaz az egyenlet!De csak kis mértékben!
2011. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam h kis mértékben igaz mindkét nemre!
2011. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ez teljesen korrekt!

Pár azért a gyök=gyökér feltevésel én vitatkoznék...


A másik, hogy ha egy nő férfival akar foglakozni, ott időre szüksége van ugyan (abból se kell sok), de pénzre nem. Legfeljebb sajátmaga karbantartására, de azt amúgy is csinálná, legfeljebb kicsit alacsonyabb szinten.


Úgyhogy ez az elemi felháborodás, ami itt a nőktől elhangzik, nem teljesen reális.

2011. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Pénzre is szüksége van, ha el/meg akarja hívni valahová...
2011. szept. 3. 17:35
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
ÉN nem háborodtam fel egyáltalán!De igaz a pasikra is:Nyilván a találkákon,randikon,közös programokon mindkettőtök ideje megy egy normális kapcsolatra időt kell szánni!A másik meg tényleg nem megy a nőnek a pénze?Dehogynem a mai pasik közül sokan már nem fizetnek semmit a csaj helyében minden felesben megy ami valahol korrekt!+ még nem olcsók a pipere cuccok sem bár mondjuk ja azokra amúgy is megy a pénz!Akkor nem volt gyökér feltevés egyáltalán!
2011. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
De ezek az áldozatok ha normális kapcsolatról van szó megérik a pénzüket am ez egy ezeréves poén!A másik h egy séta egy otthoni videózás az is megtesziés még romantikusabb is tud lenni nem kell mindig pénzes helyekre menni!
2011. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bolooond... XD am csak a plázapumákra igaz ez de azokra nagyon... :D
2011. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!