Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, elfogadjátok magatokat...

Nők, elfogadjátok magatokat egy kis/sok felesleggel?

Figyelt kérdés
Van bűntudatotok ha este esztek? Ha nincs, és elfogadjátok magadotak, szerintetek ez kisugárzik és más is így gondolja ezért?
2011. aug. 31. 21:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Miért, mi van este?
2011. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Néha igen néha nem.De ha a párod azt mondja így szeret akkor nem számít más véleménye csak az övé,mert neki kell megfelelned,vagy legalábbis akarsz.
2011. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
36%

Ezernyi elmélet van az étkezésről, én azt tudom, ha alig eszek 1200 kalóriát, de azt mind este tolom be, akkor ugyanúgy hízok, mintha egész nap ennék. Tehát az esti étkezés mindenképpen hízlal.

Én nem tudom magam elfogadni, zavar ha nem úgy állnak a ruhák ahogy annak kellene. És ne is fogadja el így magát egy nő, mert ha nem törődik magával, szépen-lassan csak terebélyesedni fog..

2011. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
54%

Nálam pont az ellenkező a probléma. Nem tudok hízni kicsit sem, ha úgy alakul, hogy ki kell hagynom egy étkezést, sírva tudnék fakadni, mert tudom, hogy fogyok. De igazad van, én is rájöttem már, hogy tulajdonképpen tök mindegy hogy nézek ki, ha alapjában véve elégedett vagyok akkor más is szépnek fog látni.

Talán nekem annyival rosszabb, hogy nem olyan diszkrétek az emberek, mint a túlsúlynál. Ha meglátják, hogy híztál, max megjegyzik milyen csinos vagy, vagy nem mondanak semmit, de nekem mindig a képembe vágják, hogy jajj de vékony vagyok, már megint fogytam-e stb. Nagyon rossz. Igyekszem elfogadni magam, nem könnyű.

2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
32%

Én örülnék egy kis plusznak. Nem nagyon szoktam figyelni arra, miket kajálok.

Persze itt nem arra gondolok, hogy késő este nekiállok körömpörköltet falni, hanem egyszerűen:

Ha éhes vagyok, eszek.

2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
47%
Nem sajnos nem sugárzik, lehet azt mondják, hogy jó kedvű, de hozzáteszik, hogy azért lefogyhatna. Szerintem kövéren senki nem fogadja el magát. Ha nincs betegség a háttérben, akkor nagyon könnyű fogyni.Le lehet pontozni, de ezzel a fogadjuk el magunkat szöveggel tartunk itt, hogy ennyi beteg ember van itthon. Van egy nővér ismerősöm, mesélte, hogy mennek panasszal, mondja az orvos, hogy fogyni kéne. 5 év múlva jelennek meg újra +30 kilóval és több súlyos betegséggel, ami a túlsúlytól van.
2011. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem hízlal jobban az esti étkezés, ez akkora baromság, hogy nagyobb se kell.


Egyébként meg nem az a fontos, hogy a pasidnak tetszen, hanem hogy magadnak. Ha magadnak tetszel, a pasidnak is fogsz. Viszont ha neki akarsz megfelelni, és szakítotok, akkor véged, mert tőle függővé teszed az önbizalmad.

2011. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem kövéren senki nem fogadja el magát."


Ez azért elég bátor kijelentés.

2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Itt most nem a nagyon elhízott emberekre gondoltam. Rajtam pl. kb öt kg felesleg van, ha az nem lenne teljesen lapos lenne a hasam. És még ígyis nagyon nagyon rosszul érzem magam, bár a pasik meg sem látják, hogy van rajtam felesleg.
2011. aug. 31. 21:22
 10/38 anonim ***** válasza:
77%
zavarna ha lenne. vigyazok erre mivel regebben voltam duci es nem akarok megegyszer az lenni. sportolok es figyelek arra mit eszek .nem hagyam el magam szerencsere pedig mar 3 eve hazas vagyok , igaz gyerek meg nincs de biztos vagyok benne hogy terhesseg alatt is mozgok majd eleget es figyelek a kajara.
2011. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!