Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mégis hogyan győzzem le? (Lent)

Mégis hogyan győzzem le? (Lent)

Figyelt kérdés
Nos, a minap a szén-monoxid alapú, katonai kísérletek által létrehozott kutyámmal sétáltam egy parkban. Egy látszólag 1000 éves fa elkezdett megszólítani engem a nevemen. Közelebb mentem hozzá, a fa ágai elkaptak engem és egy másik dimenzióban találtam magam, vagy a fene tudja, lehet ez a fa belseje volt. A világ amit szemem látott csodálatos volt, a házak cukorból voltak, szívárványok voltak az égen amik olyan felhők mellett voltak amik Sp számokat énekeltek. Egy beszélő cukorbárány ugrált elém és megszólított. Szerinte a bölcs fa azért küldött engem ide, hogy békét hozzak. Igen csak is én aki egyébként 10 kg-ot alig bír felemelni, az esze pedig annyira hasznos akár egy kavics. A cukorbárány végül elugrált. Az egyik felhő rám okádott egy huzamban négyszer, mintha valami nagyon-nagyon black-grindcore-metal-t akart volna énekelni, aztán hirtelen a fejemre esett egy kard. Levágta a bal fülem. Néztem, gyönyörű szivárvány kard volt, belekarcolva, hogy love. A felhő megszólalt, elmondta, hogy ez azé a hősé aki egyszer már megmentette őket a sötét erőktől, de megöregedve meghalt. Ereje a kardban volt és én öröklöm. Amint kezembe vettem hirtelen rózsaszín lett egész testem, ruhám, szemem, mindenem. Szivárványt kezdtem el köpködni, majd éreztem a hatalmas erőt ami átjárta testem, képes voltam repülni szivárvány csíkot húzva magam után. Csodálatos látvány volt, lebegtem, repültem, éreztem az erőt. Majd megláttam a sötéséget, egy hatalmas keverő pult mögött ült az ördög. Áradt a kellemetlen, értelmetlen és drogozásra kényszerítő zenének titulált valami. Megzavart és lezuhantam a földre, majd kardommal megtámadtam az ördögöt. Mellém rohant egy cukornyúl, de arréb lökve megöltem, mert irritált. Gondoltam esélyem sincs, de rövid idő alatt győztem. Megmentettem a világot, erre ők nem voltak képesek. A cukorvárosban megünnepeltek engem és elhalmoztak koccintós borral (náluk ez a víz és az étel). Végül maga a bölcs fa is megköszönte a segítséget és cserébe adott egy levelet. Egy levelet amivel képes lehetek vízből koccintóst csinálni. Hazaérve a szénalapú bio robotom várt engem, megsimogatott engem, majd elmeséltem neki mindent. Ő azt mondta, hogy az ördög még nem halt meg és ide látogat majd hozzám. A kérdés adott.
2011. szept. 12. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Állj le az LSD-ről.
2011. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne szívjál füvet, szívjál inkább f*szt!

xD

2011. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem drogozom, ez tényleg megtörtént...
2011. szept. 12. 21:18
 4/9 anonim válasza:
beteg vagy neharagudj:D
2011. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a drog az rossz! éértem?
2011. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem nem lehet legyőzni!MWUHAHAHAHAAA!
2011. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy a kérdésemre egy ember adott eddig választ :D


De ez nem igaz! Legyőztelek egyszer! Az emberi világban az erőd 80%-a használható, ezt elismerem, a fa belsejében csupán 5 % volt! De esélyes sem lesz, meglásd!

2011. szept. 13. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt azonnal hagyd abba! Tilos a szürke, kapitalista, szegény, szeret hiányos valóságot elhagyni.

Te csak hallucinálsz és hülyéskedsz.

2011. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igaz... Utálom ezt a világot és a fantáziámmal MILLIÓSZOR jobbakat tudnék alkotni... Ha az ember képes lenne világokat teremteni és nem csak a pusztítás része menne...

Milyen szép hely is lenne, vágyaink gyönyörű tükröződése...

2011. szept. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!