Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon utálok egy lányt (én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon utálok egy lányt (én is lány vagyok). Oka: marha irigy vagyok rá (nagyon szép, mindenki szereti őt stb. ). Pedig én sem vagyok elveszett. Valahogy mégis nagyon irritál. Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el neki is vannak hibái, de azokat jól kezeli, ezért nem tűnik fel. Ha normális csaj, akkor még akár barátnők is lehetnétek. Jobban meg tudnád ismerni, és rájönnél, hogy nem kell irigykedned.
2011. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozz vele. Kutyaharapást szőrével:-)

Velem is volt ilyen: a lány nem volt túl szép, vagy nagyon népszerű, de a fiúnak, akibe akkoriban szerelmes voltam, nagyon bejött. (Engem meg akkoriban még nem nagyon csípett a srác, később fordult a kocka.) Én direkt egy albérletbe költöztem a csajjal, ezzel elég nagy meglepetést okozva.

A másik hasonló élményem az volt, mikor volt egy kolléganőm, aki annyira szép és kedves volt, hogy minden férfi rákattant, ás ráadásul még csillogóan okos is, hogy még véletlenül se nyugtathassuk magunkat azzal, hogy szép-szép, de sötét mint az éjszaka:-) Őt nőként is muszáj volt kedvelni, mert egyszerűen annyira természetesen kedves volt mindenkivel. A fura a dologban, hogy rettenetesen önbizalom hiányos volt szegégy, a tökéletessége dacára.

2011. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én haverjaimra vagyok irigy akik keféltek is már, nekem meg bnőm se volt sose:S


F17

2011. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
viccvagy meg fake is
2011. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pasizz be,és ne a csajjal foglalkozz.
2011. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak hibái, annak a csajnak is.

de ha folyamat azon kattogsz, h ő szép, és mindenki szereti, azzal csak a saját életed mérgezed...m ahelyett, h a saját maad fejlesztésével foglalkoznál, állandóan azt lesed, mit csinál az irigyelt csaj.

Azt gondolod, tényleg mindenki szereti? olyan Nincs, h v.kit mindenki szeressen... talán csak Kedvelik, m kedves, barátságos mindenkihez, nem irigykedik, nem pletykálkodik, nem árt másoknak - ilyen te is lehetsz: pozitív, mosolygós, jóindulatú.

a szépség + mindig relatív -kinek mi a szép. Egy jól megválasztott frizura, szép arcbőr, jó smink, ápolt körmök kellemes érzéseket váltanak ki az emberekből.

Azt javaslom, felejtsd el azt a csajt. Bármennyire is csábít, ne vele foglalkozz, ne kérdezz róla másokkal, ne nézegesd közösségi oldalakon, ne legyen része az életednek.

sokan úgy csinálják, h átveszik az irigyelt személy stílusát, jó tulajdonságait - de minden ember más személyiség. Ami hozzá illik, nem biztos, h hozzád is.

Találd meg azt, ami neked, csak neked áll jól. :D csinálj olyan dolgot, ami egyedül téged érdekel, ne befolyásoljon az irigyelt csaj mindenben!

aztán gondold jobban végig...szép, és szeretik...ez lenne minden? biztos neki is vannak gondjai...talán te 5perc alatt megcsinálsz 1 matekpéldát, ő 1 óráig kínlódik vele...talán te nem vagy népszerű, ő az, de neki meghalt x-számú rokona, neked senkid...talán ő szép, és körülveszik az emberek, de a lelke mélyén rettenetesen magányos...neked meg vannak igazi jó barátaid.

1-2 tulajdonságért nem érdemes senkit sem irigyelni, csak egészében ;)...de olyan meg nincs is talán.

szal... lógj sokat a b.nőiddel, pasizz be, tanulj 1 új nyelvet, járj táncra, rajzszakkörre, sportolj, és élvezd az életed!

az a csaj biztos sz.rik rád, és másokra...és lehet, azért olyan boldog, az a titka ;)

2011. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet h önbizalomhiányom van, azért foglalkozom folyton vele :( megpróbálok túlkerekedni a dolgon.. :)
2011. máj. 1. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán arra kéne rájönnöd,hogy miért vagy rá féltékeny,milyen külső/belső tulajdonságai váltották ezt ki belőled.
2011. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem ne azzal foglalkoz,hogy jaj de szép meg minden! Bár a szépség télleg relativ fogalom!

Probálj meg vele jobba lenni :) kérd meg hogy menjen el veled kávézné vagy valami, beszélgesetek! Lehet nem is olyan tökéletes mint gondolod! a végén még jobba is lehetek , és akár segithet fejleszteni az önbizalmadat is...

Probáld neh arra forditani az idöd, hogy pl. keresztbe tegyél neki,mert ha jobban szeretik mint téged, az is lehet balul sül el...

Probál nyilt lenni felé, mert lehet mégese annyira tökéletes mint gondolod

csak ügyesen ;)

2011. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet, csak azt a csajt én azért utálom ,mert mindenkivel kedves velem meg undorítóan kis szemét és lopja az ötleteimet.Ezen kivül megjátsza a kis kedves, aranyos csajt, néha még annyit se kell tennie mert mindenki a lábai előtt hever.
2014. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!