Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Baja van a kutyámnak?

Baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Hát az a bajom, hogy a kutyusom állandóan engem akar megölni. Reggel oda hozott hozzám egy kést. VOlt reggel amikor úgy ébredtem, hogy a papus puskája került a fejemhez magától... Egyik nap tökön harapott, de úgy, hogy most is fáj. Aztán valahogyan kioldotta a kéziféket és majdnem elütött a saját autóm...Mit tegyek?
2011. szept. 15. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Harapd tökön te is őt.
2011. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amúgy fake
2011. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Tudatmódosító hatása alatt álltál a héten? Az magyarázná a helyzetet...
2011. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez teljesen komoly... a kocsiban hagytam a kutyust egyszer és ezé volt képes ki oldani a kéziféket...
2011. szept. 15. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Öld meg!
2011. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te! Ez hogy került át ebbe a kategóriába? Az előbb még az állatosban volt...
2011. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy ezt olvasom, a kutyád helyében én is próbálkoznék!
2011. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A töködre vegyél Cunnis mergát a patikában, az biztosan segít ha néhányszor bekened vele! Jó hangosan, érthetően kell kérni (kánisznak-nak ejtik) nehogy véletlenül Cannabist értsen a patikus ami tudjukmi és égő lenne...


Ezer ilyen problémára jó, viszont a kutyusoddal megetetve (1-1 kanál kaja előtt) igazi kezesbárányt varázsol belőle !

2011. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez már nem vicc.

Álj ki vele 1v1-ben, halálig.

Ha pedig nagydarab, akkor inkább támad meg, mikor nem számít rá.

Ölsz, vagy pedig megölnek.

2011. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!