Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan áll a macska a plafonon?

7szilvafasparasz kérdése:

Hogyan áll a macska a plafonon?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a macskát a plafonon állni! Miért nem esett le? Tudja valaki? Segítsetek pls!
2011. nov. 22. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
és hogy jön ez ide egy akvárium volt alatta vagy éppen horgászott a plafonon egyébként kisemlősök kategória
2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
na...vegyük komolyan...az akvárium fölé mászott
2011. nov. 22. 21:41
 3/15 anonim ***** válasza:

A plafonon, felülről? Tehát a padláson láttad állni a macskát! :)

Megfejtettem?

2011. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Hát...lehet hogy a macska négy lábába mágnest ültettek..hallottam egy új fajta műtétről hogy a beépített mágnes a macska lábában lehetővé teszi hogy olyan helyekre is eljuthasson ahová eddig nem...vagy csak egyszerű ragasztót tettek rá...sok minden lehetséges....de lehet hogy egy ufonauta volt és nem hat rá a gravitáció!!!!!!!!!! SEGÍTSÉG MEGTÁMADTAK MINKET VESZÉLYBEN AZ EMBERISÉG !!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Ja és ez a 21:42-es Anna volt!!!!!!!!! :D
2011. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Digitálisan. Vagy: mit szedsz/iszol?


Ha a plafon fából van, vagy fagerendás, fazettás, esetleg festgető tapétás, akkor elképzelhető, másként soha. A macskának karmai vannak, nem tapadókorongjai.

2011. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a padláson volt, mert a Nap felé állt a lába és nappal volt. Mágnes hiába volt a lábában, ha fából van a tető.
2011. nov. 22. 21:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Élő macska volt. És ittam egy pohár teát? De ne offoljunk- hogy jön ez ide?
2011. nov. 22. 21:51
 9/15 anonim válasza:
Most kijelented h ittál egy pohár teát vagy kérdezed? :D ezt csak te tudhatod...Bunkas :D
2011. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
WTF?
2011. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!