Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ma éjszaka megnézem a paranorm...

Ma éjszaka megnézem a paranormal 1-2-őt! Tényleg be fogok szarni tőle?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondták nagyon ijesztő!

szerintetek?

13/L


2012. jan. 14. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mm.oké.nézd csak meg.

DE KÉSZÜLJ FEL HOGY VAGY 1-2 HÉTIG PARANOIÁS LESZEL ÉS TE IS AZT FOGOD HINNI HOGY NEM VAGY EGYEDÜL A SZOBÁDBAN/HÁZBAN.

2012. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nemtudom, lehet de én majdnem elaludtam rajta...Az egész unalmas volt, és szerintem nem is ijesztő...majd írd meg neked hogy tetszett:D
2012. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább halálra undo a búrád,ritka hülyeség az egész de igazából soha nem szerettem az ilyen 2 dolláros költségvetésű filmeket mint ez vagy az ideglelés...kamera a kézbe azt futkorássz föl alá mintha házi videót készítenél.
2012. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ijesztő.SŐT.Az első rész tök unalmas.Van benne 1-2 jelenet amikor kimegy az álom a szemedből,de egész film alatt az idétlen férfi főszereplő miatt akadsz ki.Annyira hülye,annyira idegesítő,hogy már szurkolsz a szellemnek,hogy nyírja ki.

Még valamit.

A fim kitalált történet.Nem történt meg,és nem eredet kamerás felvételek vannak..NA ez a másik ami miatt pocsék a film.Az egész kamerás felvételben mutatják..

Olyan dolgok vannak benne,amúgy amit egy normális helyzetben elő sem fordulhatna..A második részt is elkezdtem,de fél óra utána társasággal együtt úgy döntöttünk,hogy értelmesebb filmet nézünk..

2012. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hú én még csak az 1. részt láttam. 14 évesen néztem meg először és nekem nagyon ilyesztő volt. 1 hétig nem mertem csukott ajtóval aludni. K urvára féltem nagyon.
2012. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Èn 10 èvesen nèztem elōször ès egyáltalán nem fèltem!
2012. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát én egyátalán nem féltem egyik barátnőm sikítozottXD Annyira azért nem volt unalmas de valami ijesztőbbet szerettünk volna!
2012. jan. 15. 15:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ijesztőt akartatok nézni akkor a

-sziklák szeme

-motel

filmeket kellett volna megnézni

2012. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem.De ha betolsz 2 üveg hashajtót akkor reggelre mindenképp.
2012. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Normi válasza:
rohadt unalmas!!!
2012. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!