Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez csak vicc, vagy így lesz?

Ez csak vicc, vagy így lesz?

Figyelt kérdés
A Mondo magazinban rettenetes hülyeséget ír a horoszkópom. Vagyis azt, hogy szeptember után raszta hajam lesz, és rám fognak esni a mangáim. Pedig egy mangám sincs. A többi csillagjegyhez is baromságokat ír. Például a kosok kékre fogják festeni a hajukat, yaoit fognak nézni, és Visual Keit fognak hallgatni. Mindegyikhez ilyeneket ír. Ez csak vicc, ugye?

2012. febr. 25. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy vicc, ráütnek a hasukra, aztán írnak valami hülyeséet. nem kell ezen így fönnakadni.
2012. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
nem ez halál komoly, kiolvasták a kutyák beléböl.....
2012. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mondo és az animax alapból nem a legokosabb társaság. Minden szinkront elcsesznek, az újságban meg olyanról osztják az észt amiről szart se tudnak.
2012. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább te kéne tudd, hogy vicc vagy sem. Ha nem akarsz rasztás hajat, akkor hogy lenne valaha is az. Befonódik magától, vagy mi?
2012. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
írt már olyat valaha valamilyen horoszkóp, hogy "ön ma meg fog halni" ? csak azért mert minden nap százezrével halnak meg emberek
2012. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Em0 Girl válasza:
100%
nekem azt írták hogy a billentyűzetbe fogják verni a fejem,de ez hülyesécxjmbgvfxyshzufdfjm
2012. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: jó a humorod.xD Gondoltam hogy nem igaz, de hogy írhatnak ilyet egy magazinba? Amúgy mindenkinek halált jósolnak december 21-re, de változatosat.>.<
2012. febr. 25. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező:)) Az a horoszkóp csak poén, bár ez szerintem totál egyértelmű. Ha neked ez nem tűnt fel, nem a magazinban van a hiba:)) Ne vegyél mindent halál komolyan, ami nyomtatásban megjelenik, mert felnőtt korodban ebből bajok lesznek:D
2012. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Benned ez komolyan felmerült, hogy igaz lehet???
2012. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak megijedtem...:( De gondoltam, hogy nem igaz...
2012. febr. 26. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!