Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem érzem biztonságban magam...

Nem érzem biztonságban magam ezen a világon?

Figyelt kérdés
nem tudom, de nincsenek barátaim, nem tudok valamiért beengedni magamhoz senkit.zavart, zavarodott vagyok,egyedül érzem magam, és hiába erőltetem meg magam, h barátkozzak,nem megy.
2012. márc. 18. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szar ügy.
2012. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem fordulj pszichológushoz + itt ahol én lakom(Szombathely) van ilyen is,hogy önsegítő csoport,meg vannak ilyen is, hogy önismereti tréningek,... egy darabig nem ártana ilyesmikre + önbizalomnövelő tréningekre(vagy akárminek is nevezzék,szemináriumokra,stb.) járnod ...a kettő (a pszichológus is fontos lenne) szerintem -legalábbis hosszabb távon- segíthet rajtad...
2012. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
felesleges dokihoz futni minden aprósággal. Egyszerűen keress egy normális időtöltést, hobbit. Az leköt, majd azzal kapcsolatban ismerkedj emberekkel. Hamarabb feloldódsz egy ilyen közös alappal, és rájössz nincs is mitől tartani. Én sem szeretek ismerkedni, utálom a tömeget, de a van pár haver, barát akivel rendszeresen tartom a kapcsolatot, pont az ilyen hobbik miatt. Ennyi elég is.
2012. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez az, h csapatban játszom, és nincsenek kapcsolataim:(((
2012. márc. 18. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert nem tettel azert semmit, hogy ugy elj! Nincs onbizalmad, gyenge vagy! Egy szakember ebben segiteni nem tud,

hiszen elmondja, hogy neked kell ugy elni, hogy ezt a felelmet eluzd, es bizni onmagadban! TEhat mint elottem is irtak, hogy legyen hobbid, fogadd el onmagad, de mar az embertarsaidat is, tehat nem erotetni kell ezt, hanem egyutterezni azokkal, es batran nyitni felejuk, hiszen elkepzelheto, hogy hasonlo gondokkal kuzdenek, igy mar egy kozos programmal egymast segititek pl. "Egyedul" vagy a sajat negativ gondolataiddal, ezert erzel igy, hiszen onmagadat mergezed azokkal meg, te adsz erre lehetoseget, ezen kell valtoztatni. Kimozdulni, elterelni a gondolataidat, tehat olyan tevekenyseget talalni, ami lekoti a figyelmedet, de mar nem vagy egyedul, masokkal vagy egyutt. Sport, szakkorok, kozossegek stb.

2012. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
24
2012. márc. 18. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:
és fiú vagy vagy lány?
2012. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
f
2012. márc. 18. 13:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy szerintem ezt nem a humor kategóriába kell volna írnod. A főoldalon az egészség és ezen belül a mentális egészség kategóriában szoktak ilyen és ezzel kapcsolatos kérdéseket feltenni. Itt lehetnek bunkó válaszolók is, akik esetleg félreértik a kérdésed.
2012. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!