Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Báttyámnak akarok mondani...

Báttyámnak akarok mondani ilyen kicsit goromba vicceket, mint például a: Melyik pózban csinálják a legrondább gyereket? -Kérdezd meg anyádékat. Ilyesmi. Valaki tud jókat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Na feküdj le inkább aludni gyorsan.
2012. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez a vicc pl. rajtad is csattanna, de nem baj.
2012. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
remelem elsutod neki ezt a peldat. ugyanazok az anyatok. (:
2012. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

na ti nagyokosok... ugyan az az anyjuk, de nem feltétlen készültek ugyan abban a pózban -.-"


kérdező, válaszolni nem tudok, de bírom az ilyet, hülye és még okoskodik is...

2012. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

23:18

Az előtted válaszolók arra utaltak, hogy MINDEGY a póz, mivel ugyanazok a szüleik így erre mondhatja neki a bátyja, hogy hát igen drága testvérkém elég randára sikeredtél..És így már rajta csattan..


Ui: Én is utálom amikor a hülye okoskodik. :)

2012. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Mikor megszülettél, anyád felkiáltott:

Ez egy kincs!

Apád rögtön adta az ötletet:

Ássuk el gyorsan, nehogy megtalálja más!

Olyan ronda voltál gyerekkorodbban, hogy csontot kellett a nyakadba kötni, hogy legalább a kutya játszon veled!

Én azt mondom, nem vagy hülye. De azt hiszem, egyedül vagyok a véleményemmel.

Olyan ronda gyerek voltál, hogy a pap is csak vizipisztojjal volt hajlandó megkeresztelni.

Jobb lenne, ha diétáznál. Ezentúl csak pizzát és palacsintát egyél, mert azokat legalább be tudjuk csúsztatni az ajtó alatt.

2012. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Jesszus, egy viccen ennyit veszekedni. Lehet a bátyja nem is kapcsol egyből és akkor jó, vagy már ismeri és visszacsap. Ez helyzettől is függ. De ez az összes ilyen viccre igaz.. Sajnos amit én ismertem azt már írták
2012. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. Itt vannak jók:D [link]
2012. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
inkább pihentetnéd az agysejtjeidet és ujjacskáidat ilyen kései órán, ahelyett hogy tovább fent legyél és hülyeségeken gondolkoznál :)
2012. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
30%

De akik így lehurrogják a kérdezőt, azok minek lépnek erre a kérdésre, és főleg minek írnak,ha ez ilyen nagy baromság???? Hát engem ami nem érdekel, azt nem nyitom meg.


Válasz: rajtad még csak gyakoroltak, hogy legyártsák a tökéletest. :))

2012. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!