Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lenne egy nagyon fontos...

Lenne egy nagyon fontos kérdésem: kérlek most mellőzzük a hülyeséget, csak normális válaszokat szeretnék. Kérdésem pedig az lenne, hogy te egy igazi mókus vagy? 16/L

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2012. jún. 3. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, én egy félig mókus, félig goa'uld és félig ember vagyok, vagyis én vagyok a Goa'uldmókusember.
2012. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretnél csatlakozni a mókus klubunkhoz?
2012. jún. 3. 00:48
 3/11 anonim ***** válasza:
...én igazából farkas vagyok, de egy vérmókus megharapott, szóval hupiholdkor átváltozom mókussá... attól még csatlakozhatok? ^^
2012. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De remélem tisztába vagy a mókustörvényekkel.
2012. jún. 3. 00:58
 5/11 anonim ***** válasza:
természetesen, de remélem ha ottalvós odúgyűlést tartotok, akkor biztosítotok nekem külön, tág fekhelyet, mert ha lejár a hupihold, és én kicsi mókusként kicsi helyen vagyok, de hirtelen megnövök...
2012. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerem a mókus törvényt!Védd a makkot!
2012. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben van mókustestvéreink, ezennel felszólítalak titeket a mókusfogadalom letétére, hogy ne gátoljon meg semmi titeket abba, hogy e mi nemes mókusklubunkhoz tartozhassatok.
2012. jún. 3. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
És hol van a fogadalom?
2012. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ezennel huseggel fogadom, hogy mindig vedeni fogom a makkot es nem arulok el egyetlen mokustestvert sem! Kerlek engedjetek meg, hogy csatlakozhassak ehhez a frenetikus mokusklubbhoz, amely megvaltoztatja minden mokus eletet!
2012. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mókustörvény: VÉDD A MAKKOT!!!!! xDDDDDDD
2012. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!