Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fontos. Szerintetek...

Manócskaah kérdése:

Nagyon fontos. Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális hogy a hasam olyan hangokat ad mint mesni elött szokott? ilyen bélmozgás hangokat és bugyborékolást? Olyan furi érzésem van,első terhességem és mindenért annyira aggódom :/ 8hetes vagyok. Amugy nem fáj semmim,csak ezek a hangok,normális ez?
2012. máj. 15. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Attól, mert terhes vagy a beleid ugyanúgy működnek. Ne parázz mindenen, mert akkor pokoli és hosszú lesz ez a 9 hónap.
2012. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KöSZI:) Csak olyan nehéz mert első baba és azt szeretném hogy minden rendben legyen és ha már valami máshogy van vagy olyan történik ami eddig nem egyből meg ilyedek hogy valami baj van :/:)
2012. máj. 15. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.

én ugyan ezen aggódtam az első 3 hónap alatt,mindig azt hittem megjön,tiszta rossz volt:(

de már visszagondolva rájöttem tök felesleges volt aggódni,a baba jól van:)

21hkm

2012. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!