Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy szerezhetnék egy ilyen...

Hogy szerezhetnék egy ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

[link]


Nem baj, ha nem rózsaszín a haja (mivel az csak az animékben lehetséges), de legyen ilyen félig-meddig pszichopata.


20/F



2012. jún. 9. 21:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"Nem lesz ennyire vicces, ha egyszer majd tényleg találkozol egy olyannal, aki mindezeket megteszi..."


Mert az romantikus lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=r5oOq4S4tbM Egy videó az animéből.

2012. jún. 17. 17:02
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Te valószínűleg legalább annyira rózsaszín álomvilágban élsz, mint amilyen a képen szereplő lány hajszíne...


(Amennyiben ezt az egészet viccnek szántad, abban az esetben ismét bebizonyosodott, hogy nem csak nekem nincs humorérzékem...)


Na de nézzük, miért nehéz ilyen személyt találnod:

¤ a pszichopata a legtöbb esetben nem vágyik párkapcsolatra, kivéve ha célja van vele (ilyenkor csak kihasznál majd eldob, tesz rá, hogy öljön érted)

- ja és egyébként a legtöbb pszichopata nem érez vágyat arra, hogy megöljön bárkit is

¤ a pszichopatákra nem jellemző, hogy éreznének féltékenységet (akkor inkább keress egy instabil borderline-t, bár az valószínűleg rövid úton börtönbe juttatja magát, kivéve ha nem takarítasz utána...)

¤ a pszichopata nem érezne semmit, ha megcsalnád, vagy nem tudná miként reagáljon (amikor a megcsalt fél megöli a párját és annak szeretőjét, olyankor érzelmi felindulásból teszi, amire ez esetben nem lehet számítani...)


Tehát ha meg akarod öletni a rokonaidat, az esetben bérgyilkos szakemberrel érdemes felvenned a kapcsolatot. (Esetleg pszichiáterrel...)

Akit te keresel az nem pszichopata, hanem elmebeteg. Az elmegyógyintézetek vagy a pszichiátriák látogatását tudnám ajánlani. (Persze, hogy nehéz de semmi sem jön könnyen...)


Lehet nem ártana, ha egy pszichopata útjába kerülnél, legalább észhez térnél (igen intenzív és fájdalmas felismerés lesz).


Amúgy meg ha ennyire rá vagy kattanva erre az anime világra és az ilyen csajokra, akkor talán RAJZOLJ MAGADNAK EGYET!

2012. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

elnézést, javítás:

kivéve ha takarítasz utána

vagy

ha csak nem takarítasz utána

2012. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Komolyan, senki nem veszi észre, hogy ez a humor kategóra? :(
2012. jún. 17. 21:58
 15/28 anonim ***** válasza:

Én észrevettem, de mivel ez kicsit sem vicces (ha észrevetted, mások szerint sem), így azt gondoltam esélyes, hogy akkora idióta vagy, hogy még rossz helyre is írtad ki...

XD

2012. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nos, én azt javaslom, hogy az egyik nagy áruházban (CBA, stb.) vegyél egy pár száz forintért egy dimenziókaput, azt állítsd be az anime világra, vagy hasonlóra, majd lépj át rajta. Ha mindez megvan, már csak meg kell találni a megfelelő csajt, a hátadra venni, kijönni vele a dimenziókapun. A csajt leteszed egy olyan helyre ahonnan nem tud elszökni, majd egy 1952-es kulccsal bezárod a kaput. Ezután azt csinálsz a csajjal amit csak akarsz. Ha esetleg túl veszélyessé válik, szimplám nyisd ki a kaput, hajítsd át rajta, majd mielőtt bedühödne zárd be a dimenziókaput ugyanazzal az 1952-es kulccsal. Remélem segítettem, és hogy nagyon boldogok lesztek együtt, míg a halál el nem választ...khm..khm..míg a halál el nem választ...


Ui: Amennyiben mind ez nem sikerülne, nagyon szívesen kézbe veszek egy rohadt nagy baltát és már megyek is ha szólsz =D

2012. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
(Utolsó vagyok: LÁTTAM a humor kategóriát)
2012. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó lenne, de Yuno a Mirai Nikkiből alapból Yukit szereti és nem engem. Ez azt eredményezné, hogy nem szeretne és isteni képességeit (hoppá spoiler) használva visszamenne. Ezért egy olyan kellene, aki belém van zúgva és értem öl.
2012. jún. 18. 22:45
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez esetben, a fent leírtakhoz hozzátennék még egy kicsit:

Ugyanabban a CBA-ban (vagy ahol vetted a dimenziókaput) válassz egy kompatibilis SZF-et (személyiségformázót) és vagy a már kiválasztott csajt formázd át, úgy ahogy van, vagy vegyél egy TG-t (TestGenerátort) amivel minden apró részletet betudsz állítani, nagyon pontos a grafika is, majd mikor kész í csaj, hozzácsatolod az SZT-t, megformázod a személyiségét is, majd mikor tényleg minden kész, nyomsz neki egy entert, kinyomtatódik először lapon a csaj, majd 15 perc után (lehetőleg napon legyen, így több energiája lesz, nem kellesz egyből aludnia) életre kel, és bár lesz saját akarata, bármit megtesz amit csak akarsz.


Ui: A baltás ajánlatom még mindig áll.

2012. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ha jól nézel ki és lány vagy, akkor elfogadom a baltás ajánlatott. Persze más fegyverek is megteszik, pl. hentesbárd, bozótvágókés, zongorahúr (jól lehet vele fojtogatni a másikat), csak legyél féltékeny a barátaimra és fenyegess mindenkit gyilkossággal a környezetemben (na meg gyilkold is őket, akkorra már úgysem kellenek nekem, mert ott vagy nekem :D ).
2012. jún. 19. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!