Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen hogyan szerezhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hogyan szerezhetnék magamnak barátnőt? (16F)

Figyelt kérdés

Nos. Nem vagyok az a nagy csajozógép...

Sokan mondták már hogy jól nézek ki, helyes vagyok, annyi lánynak tetszettem már hogy a két kezemen nem tudom megszámolni, de ők sosem tetszettek nekem, mert mondjuk ki, nem voltak épp csinosak.

Pár hónap és 17 leszek, de még egy barátnőm sem volt.

A szép lányok közelében mindig ledermedek, nem tudom mit csináljak :S. Interneten ráírni is félek a szépekre, akikkel járhatnék.. :D

Tehát nagyon félénk vagyok..

Tudnátok pár jó tanácsot adni? Az elmondottakat figyelembe véve.

Csak értelmes válaszokat légyszi...



2012. márc. 3. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Legyél bunkó, azt imádják.
2012. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Üdv a klubban!:D Természetesen, velem sincs semmi baj, helyes vagyok, magas stb stb és még sem akad senki...

19/F

2012. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Így nehéz bármit is mondani de szerintem próbálj meg társkeresőkön ismerkedni idősebb (18-20 éves) lányokkal. Az idősebb csajok között sok van aki kedveli a "friss húsit" vagy épp a félénk srácokat. Az is lehet hogy túl válogatós vagy.
2012. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

ilyen hozzáállással kb. 0% esélyed van egy normális kapcsolatra..


"Az idősebb csajok között sok van aki kedveli a "friss húsit" vagy épp a félénk srácokat."


ilyet hol hallasz? :D

2012. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

szerintem társ keresővel ne próbálkozz - legalábbis nekem nem jött soha be.

ismerősök között nézz szét, és azok ismerősei között. esetleg járj el bulizni, meg ilyenek.:)


Sok sikert! L/16

2012. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%

Igy van,bunkónak kell lenni!!!

Ha egy nő valaha észreveszi rajtad azt, hogy egy kicsit is vonzódsz hozzá, azt valahogy ki fogja használni!

Szerintem ne görcsölj rajt, várd meg a csajt míg odamegy és kezdeményez.

ODA FOG MENNI!!!

Ott meg elmondod neki, hogy jól megszeretgetnéd.

Amelyik faképnél hagy, az had menjen.A belevaló ott fog maradni.A többire meg nem érdemes az időt pazarolni:

veszel neki virágot,elviszed szórakozni, itatod stb...., mellette meg jól reszeli mindenki, te meg vagy a palimadár.

Kösz nem kell ilyen!

Maradjon ott a normálisabbja, azt meg onnan érezni fogod mit kell tenned.Ha esetleg nem vinne az ösztön, mond meg a csajnak, hogy ma olyant játszotok, hogy ő irányít.

:)

2012. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem hallottam, személyes tapasztalatom, de nyilván ebben is megoszlanak a vélemények. Annyit hozzátennék hogy nem baj ha a csaj látja rajtad hogy vonzódsz hozzá, a lényeg hogy végig kezedben tartsd a dolgokat. Hiheti azt hogy ő irányít. Ez viszont követel némi tapasztalatot.
2012. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Ugyanez van velem is.(már 3an vagyunk)
2012. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na jó azért biztos vagyunk még ezzel így pár ezren..

engem az érdekelne hogy mit tehetnék..

bulikba annyira nem tudok járni..

2012. márc. 5. 18:04
 10/21 anonim ***** válasza:

Kell egy kép, és hamar megmondom! Deszkazol, Bicozol? valami sprot? vagy jol tanulsz? meg mondhattal volna magadrol valamit:)


14L

2012. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!