Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szerezhetnék barátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezhetnék barátokat illetve barátnőt van valamilyen oldal ahol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

sajna én szemtől szembe nem tudok barátkozni. hanem csak virtuálisan.

21/F


2012. máj. 20. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

remélem kamu kérdés!

sosem lesz igaz barátod, az akivel nem találkozol élőben.

a személyes kontaktus nagyon fontos.

másrészt hogy akarod mondjuk kielégíteni a barátnődet szexuálisan ha csak a neten keresztül chatteltek??...

2012. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem kamu

szinte nem is beszélek emberekkel de ezen szeretnék változtatni de sajna nehéz.

2012. máj. 20. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ha találtál egy ilyet szólj..Én is szeretnék barátkozni.
2012. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom menj vesd be magad a a nyárban hiszen itt van és ha nem megy szemtől szemben komolyan mondom előtte guríts le egy pár sört megjön tőle az önbizalmad. :D
2012. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hol laksz?:)
2012. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!