Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen barlangokba nem szabad...

Milyen barlangokba nem szabad menni, hogy elkerüljük a Reptoidokat?

Figyelt kérdés
Most van nyári barlangász szezon, gondoltam meglátogatok néhányat, de tudni szeretném, hogy melyek kerülendők. Nem szeretnék Reptoidokkal találkozni lennt.
2012. jún. 26. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elmegyógyintézet-barlangba nincsenek, azt látogasd meg szerintem.
2012. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem áss te egy barlangot néhányszázméterrel a föld alatt és temesd be magad!
2012. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj medvebarlangba, ott nincsenek reptoidok!
2012. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem élnek barlangokban reptoidok, de azért légy óvatos, mert könnyen meg lehet csúszni és ha egyedül vagy nem tud segíteni senki.
2012. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Retardált válaszolókkíméljenek.
2012. jún. 26. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan barlangokba ne menj ami könnyen beomolhat, nukleáris kísérleteket folytatnak, ahova drogcsempészek rejtik el az árut, ahol nagy az esély a sújtólégrobbanásra, aminek a járatai keskenyebbek mint te. Most így hirtelen ezek jutottak eszembe.
2012. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkább azt mondjátok meg, hol vannak reptoid lakta barlangok, legyen már egy ember (én), aki látta őket!
2012. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A múltkoriban beszéltem velük, újságolta, hogy a Jósvafői cseppkőbarlangból sikerült mindenkinek kiköltöznie.

Nem szerettek ott lakni, túlságosan vizes, és sokan kaptak közülük reumát.


Úgyhogy oda mehetsz nyugodtan, egyébként is nagyon szép a Jósvafői cseppkőbarlang.

2012. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A reptoidok költözzenek máshová és hagyják békén az emberek barlangjait! A barnalongok nem a tulajdonuk!
2012. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hol élnek meg nem élnek Reptoidok, remélem Árpád segít. Ha tudnám, nem kérdezném meg.
2012. jún. 26. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!