Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha átneveznénk a Reptoidokat,...

Ha átneveznénk a Reptoidokat, segítene jobban elfogadtatni az emberekkel?

Figyelt kérdés

Olvastam a fórumban, hogy nagyon ellenszenveznek sokan a Gyíkemberekkel, bezzeg a kis szűrkéket és a többi fajt a plejádokat elfogadják. Úgy gondolom hogy ez a nevükből fakad, ezért érdemes lenne más névvel illetni pl Reptílián vagy Raptoralien stb.


Melyik az a név amelyiket elfogadnád ?


2012. ápr. 19. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
magyarórákra járj be inkább a hülyeségek helyett
2012. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
95%

plejád, reptilian, gíkember...

Mi a franc bajod van?

Nem erre gondoltak anyádék, amikor mondták, hogy tanulj idegen nyelveket...>.>


Kezdj már valami olyat magaddal, ami nem bontja a környezeted IQ-ját.

2012. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A reptoid tökéletes elnevezés. Nem ezzel van a baj. Hanem azzal, hogy nem léteznek. Meg a plejádok, reptíliánok sem. Ja meg a kis szürkék sem... Szóval ennyit erről...
2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kik fogadják el a plejádokat? Én 1 emberrel sem találkoztam még aki elfogadná. Elsőnek ment a zöld.
2012. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Első két hozzászólónak üzenem, hogy imbecilisek tartózkodjanak a kommentektől.


Bodor Tomi és a többiek. Nagyon sokan itt akik elfogadják a kis szűrkéket és a plejádokat a reptoidokkal nem tesznek így. De láthatod magad is a fórumban hogy a reptoidos kérdéseket még ha igen komolyak és fontos jelentőséggel bírnak nagyon sok idétlen elvicceli, a nevük miatt. Sokkal több ismeret van róluk mint pla plejádokról, még sincsenek annyi hülye kommentek mint pl ezen kérdésben is.


Mára már nyílvánvaló a Gyíkemberek létezése csupán lehet máshogyan kellene nevezni őket pl Raptoraliennek vagy Sauroidalien, Dinotoid, Reptilianman, Reptosauroid ReptoUndergrounder stb.

2012. ápr. 19. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért lenne nyilvánvaló? Hol vannak a bizonyítékok? Mert így én is állíthatom, hogy a bivalybasznádi Zabember létezik, és ma este is portyára indul.
2012. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ajaj, azt hiszem, hogy a zöld kis észrágó már régen éhenhalt...


-,-'

2012. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Akik csuklóból elvetik az ilyen ötleteket, azoknak javaslom, olvassák el ezt a cikket:

[link]

Persze, ez nem bizonyít semmit, azt sem, hogy léteznek, viszont a lehetőség megvan rá, szóval nem értem, miért kell egyből rávágni, hogy hülyeség az egész.

2012. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Én ok vagyok azzal, hogy a Naprendszeren túl él mindenféle. Szóval felőlem létezhetnek akár UFO-k is. Csak azt vetem el, hogy egyes embereknek álcázzák magukat, inváziót akarnak, 2012-t ők okozzák, elrabolnak embereket. Meg egyéb baromságok. Szerintem elvannak ők, mint a befőtt, ott ahol élnek. Nem hinném, hogy minden létező lény az emberekbe akar dugdosni ketyeréket+minket tanulmányozni/leigázni.
2012. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: hülye vagy.
2012. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!