Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért vonzzátok ide a reptoido...

Miért vonzzátok ide a reptoidokat, ráadásul az ellenségeseket (nem vicc! )?

Figyelt kérdés
ha eddig nem léteztek, mostmár biztosan materializáltátok őket a gondolatotok erejével, nem kéne kicsit visszavenni?Vagy tényleg azt akarjátok, hogy idejöjjenek, és leigázzák a népet??Tudjátok mi lesz ennek a reptoidozásnak a vége???Leszáll majd egy űrhajó, és bárki száll ki belőle, ti reptoidnak veszitek, támadtok, és kezdődik a háború, bármilyen jóságosan közelednének is felétek!hogy a fenébe gondolhatjátok, hogy mind gonosz?saját magatok alatt vágjátok a fát!!Azonkívül nincs is itt másról szó szinte!Ti terrorizáljátok az agyhullámaitokkal a népet, és a reptoidokat is, !ha! léteznek!Titeket visznek el legelőször, mert életképtelenek lennétek az új világban!!Amit gondoltok, minden megelevenedik majd, és csak leshettek egy halom fegyveres gyíkember között, ahogy elképzeltétek!!Tehát?
2012. márc. 15. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Jól érzed magad? Szeded te rendesen a gyógyszereidet?
2012. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Hülye vagy ember, inkább menj nézz Discoveryt.
2012. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 tetris ***** válasza:
57%
A reptoidok hatalmas vibrátorokkal közelednek.
2012. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Te meg hogyan jutottal géphez a zártosztályon?
2012. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 SSJGoku ***** válasza:
78%
Ajánlóm neked Dr.Burkus László lélekbúvárt. Tuti 5 hónap zárt osztályt javasol a gyógyulásod érdekébe!!
2012. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
a kérdezőnek : Ne félj ! én veled vagyok! jaj de birnám ha a sók hülyeségük tényleg megelevenedne és tényleg őket kapnák el előszőr!!! Én nem gondolom azt hogy bolond vagy.
2012. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Ettől a kérdéstől még a reptók is kikészülnek!
2012. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
"Ellent ne mondj! Csak mind halálig. Hallgass, ha bolond prédikál. Tudós is tudatlanná válik, ha tudatlannal szóba áll." - Goethe
2012. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Hagyjátok már ezt a(z)UFO-s baromságot sok autista komolyan már Tisztelet a kivételnek(elmebetegek kíméljenek)
2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

"Vagy tényleg azt akarjátok, hogy idejöjjenek, és leigázzák a népet??"


Én ezt akarom. A nép genyó, és megérdemli.

2012. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!