Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Edény névhez mit szóltok?...

Edény névhez mit szóltok? Vajon már anyakönyvezhető?

Figyelt kérdés
Edelény már úgy tudom létezik, de az nem tetszik, ezért gondoltam erre a rövidebb változatra.
2012. szept. 12. 07:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

A Fazék jobban tetszik. Meg a Lábos is.

LOL :D

2012. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Are u f.cking kidding me?! xD Legyen inkább Köcsög.
2012. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem viccből kérdezem .

Ez most komoly.Amúgy azért is kérdezem, nem cikiznék-e miatta a gyereket, mert tudom, hogy talán kicsit szokatlan név,de olyan férfias , egyszerű, elegáns, én ezért választanám.

2012. szept. 12. 08:06
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem egy normális szülő sem ad ilyen nevet a gyerekének! Valószínüleg élete végéig fogja útálni és nevetség tárgya lenne mindehol, különösen gyerekkorában...
2012. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez a név még viccből is rossz.. Nem vagy normális, ha ilyen nevet adsz a gyerekednek.. akkor már inkább, ahogy írták fentebb, add neki a Köcsög nevet, pont olyan szép az is. Bár a Fazék pont olyan jó. Vagy a Kukta. bár, most gondolkodom a Fakanál vagy Kloffoló néven is...
2012. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mi ezen férfias és elegáns???Edény..ur isten,ne adj ilyen nevet a gyereknek,megkeserítené az életét.
2012. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Edelény az egy városnév, nem gyereknév!

Az Edény meg egy köznév, valóban Lábas meg Köcsög szintű.

És egyáltalán nem elegáns meg férfias, meg semmi ilyesmi, hanem nagyon is NEVETSÉGES, és SZÁNALMAS, és ráadásul nemcsak a gyereket, hanem az anyját is cikizni fogják, hogy ennyi esze volt csak, hogy ilyen "nevet", inkább gúnycédulát adott a gyerekének.

Én nem tudom, most mindenki meg van húzatva névadás terén? Régebben azért nem harapóztak el ennyire az ilyen kirívó esetek.

2012. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Na jó, de van például az Ivó név, az jobban hangzik?Mégsem cikizik.Vagy a Rezső, ami majdnem Rezsó.Meg a Taksony, ahonnan már csak az s-t kellene elvenni...Ehhez képest az Edény szerintem elég szolid.De persze figyelembe veszem a véleményeteket, írhattok még.
2012. szept. 12. 08:16
 9/24 anonim ***** válasza:

Tragikus.

De, halálba cikiznék szerencsétlen gyereket, meg szerintem Téged is egy páran, hogy hogy gurulhatott ennyire el a gyógyszered, hogy így kibabrálj a saját fiaddal...

De most komolyan, hogy jut ilyen eszedbe, ráadásul komolyan? A lányod meg majd Bögre lesz, vagy mi?!

2012. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen, az Ivó, a Rezső és a Taksony anyakönyvvezhető nevek, de azokat is ugyanúgy gúnyolják, hidd el. Nem véletlen nem is túl gyakoriak.
2012. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!