Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ehhez?

Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Ti is szerettek egyedül lenni otthon? 15/f


Én nagyon örülök annak, ha a szüleim elmennek hazulról, mert irritál a jelenlétük. Ez kb 3 éve van így családi okok miatt. (tavalyi nyaram maga a pokol volt)Az apukámért se vagyok oda, mert folyton káromkodik stb... Amikor egyedül vagyok otthon, akkor sokkal felszabadultabbnak érzem magamat. Beszéltem velük erről, és az apumnak az az egyetlen feltétele, hogy jó jegyeknek kell lenniük az ellenőrzőmben. :((( Mi a véleményetek erről? Nem megy nekem olyan könnyen a tanulás, szóval nem arról van szó, hogy lusta vagyok hozzá. Szóval nem értik meg, hogy egyedül szeretnék otthon lenni. :(((


2012. szept. 6. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Költözzenek el? Vagy mégis, hogy gondolod? Tanulj 18 éves korodig, utána suli mellett elmehetsz dolgozni és elköltözhetsz, de tőlük mégse várhatod, hogy kiköltözzenek.
2012. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és ezt két és fél óránként ki fogod írni?
2012. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
" Beszéltem velük erről, és az apumnak az az egyetlen feltétele, hogy jó jegyeknek kell lenniük az ellenőrzőmben." Miről beszéltél velük? Mi az, hogy az egyetlen feltétele? Mihez? Hogy egyedül lehess otthon? Vagy mi van? Hogy jön a lustaság meg a butaság az egyedül léthez?
2012. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet! Mihez mit szólunk?
2012. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom ki irni, csak a másikra már nem irtak.
2012. szept. 6. 21:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen egyedül akarok otthon lenni, mert néha magányra vágyom. Ennyi!
2012. szept. 6. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Akik nem értik: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A kissrác ki akarja rakni otthonról a szüleit :D

2012. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es! Félre értetted! -.-
2012. szept. 6. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádok egyedül lenni ,de csak otthon . Becsukom az ajtóm . Hoppá- máris egyedül vagyok ...
2012. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyád ruháiban mászkálsz, ha egyedül vagy?
2012. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!