Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van egy fekete sárkányom....

Szörpike98 kérdése:

Van egy fekete sárkányom. Hogy neveljem fel?

Figyelt kérdés

Olyan kis aranyos,meg minden,de nem tom hogy neveljem fel.

tegnap előtt találtam az erdőben délután egy egy fa tövében feküdt szegény meg sajnáltam,és gondoltam haza viszem és fel nevelem.A neve Éjfél mivel fekete.


Komoly válaszokat szeretnék. :)



2012. szept. 15. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt bizony ki kell tapasztalnod, mert hivatalos sárkányok névelesére vonatkozó irodalom nem nagyon létezik.

Ha hegyes fogai vannak, mindenképp hússal próbálkozz etetni, ha laposak adj neki gyümölcsöket, ha meg egyáltalán semmilyen pépesíts mindent. :)

2012. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
etesd meg vele a ribiket:D legalább a kajája egy életre biztosítva lesz neki:) napi 20-30at biztos szívesen megenne
2012. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hát most néztem ilyen hegyes fogai vannak...na akk megyek le a fagyasztóba és ki veszem a maradék csirkét,ki olvasztom aszt oda adom Éjfélnek.

Köszi a segítséget.


Egyéb ként milyen gyorsan fejlődik egy kölyök sárkány??

2012. szept. 15. 16:08
 4/12 anonim válasza:
Hamar megnő, meglátod. Egy valamire ügyelj, támassz benne ösztönös utálatot a biciklik iránt, így megkímélheted, hogy tinédzserkorára elzülljön, mert akkor majd nap mint nap ordítanak utánad az emberek, hogy "Nigga stole my bike"!
2012. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

okés.

Most épp alszik.Olyan aranyos,tegnap este pedig majd nem felgyújtotta az egyik szoba növényt de nem lett semmi baj. XD :)

2012. szept. 16. 09:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Vigyáz mert a fekete sárkányok, nagyon betudnak vadulni ha épp úgy van. És ilyenkor mindenfelé repkednek meg tűzgolyókat lőnek.


Azonban valahol a szívük mélyén hűségesek maradnak a felnevelőjükhöz, szóval téged nem fog bántani. Csak max veszekedni fog veled. Mert ahogy növekedik felfogja venni az emberi nyelvezetet ha sokat beszélgetsz a környezetében. Utána majd tök jókat tudtok beszélgetni :) mert amúgy a fekete sárkányok nagyon okosak is, csak a fehérek és kékek okosabbak náluk.


JA és semmi esetre se vidd el vásárolni, mert utálnak bevásárolni, és félő hogy porig rombolja a bevásárló központot, és felzabálja a hús árut :(

2012. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha érdekel nekem van egy lila tündérsárkányom ő már kicsit nagyobbacska és egy picike zöld/kék sárkányom (kék volt az anyukája és zöld az apja). Nagyon kedvesek meg minden majd bemutathatjuk egymásnak őket, szeretnek más sárkányokat megismerni :9.
2012. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. szept. 16. 12:02
 9/12 A kérdező kommentje:
egyéb ként sokat szoktam beszélni hozzá :) most pedig épp itt alszik a székem mellet...
2012. szept. 16. 12:03
 10/12 anonim válasza:
mekkora? talán tudok tanácsokat adni! A mágia és sárkány ügyi minisztérium elnöke vagyok!
2012. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!