Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az a plejád, feketeszemű...

Mi az a plejád, feketeszemű ember, slenderman, reptoid?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
A plejádi egy földönkívüli faj velünk reptoidokkal együtt. A fekete szemű ember egy kitaláció, míg Slenderman egy felemelkedett Annunaki.
2012. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

plejád: http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

reptoid: gyík szerű, fejlett, földönkívüli lény.

feketeszemű ember: Elvileg olyan emberek, akiknek teljesen fekete a szemük és be akarnak kéretszkedni az emberek házába, mert másképp nem tudnak bejutni.

slenderman: fogalmam sincs

2012. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

A plejádok nálunk sokkal nagyobb spirituális szinttel rendelkező idegenek, akik már felvették a kapcsolatot az emberekkel és segíteni szeretnének nekünk.

A reptoidok a raptorból kialakult humanoid faj, akik vissza akarják foglalni a földet mert saját bolygójuknak tekintik.

A fekete szemű embereket már kifejtettem egy másik kérdésben. Szerintem a szürkék és az emberek kereszteződései.

A slendermant nem tudom. Az engem is érdekelne.

2012. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Egytől egyik kitalált lények, akikkel itt hülyítik a hiszékeny embereket.
2012. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Slenderman egy magas, öltönyös emberszerű lény akinek nincs arca. Több különleges képességgel rendelkezik pl.képes csápokat növeszteni a hátából illetve képes utazni a dimenziók között.
2012. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

LOÚ

Olyan mint egy ló csak a szürkék megváltoztatták a DNS-ét és a feje úgy elnyúlt hogy olyan nagy lett mint a teste ha túl vad megszokták veccőzni, és ilyenkoz igen szelíd és vidám lesz, ha a vecccőzést túlzásba visszük a Loú elfásulhat, az elfásulás úgy lehet kihozni ha vízzel locsoljuk, deha ezt is túlzásba visszük könnyen Viziloú válhat belőle és már úgy marad.

Ne hímveccőzzük azt megeszi.


SZÜRKE/ZÉTA

Mandulaszemű, kistermetű szürkebőrű földönkívüliek, ők zuhantak le Roswellben 1945-ben, a delfinekbők fognak kialakulni és visszajönni az időben, találni egy bolygót, ami később elpusztul, mi befogadjuk őket, majd megtámadnak o.O

a Világvégén ők is támadtak csak nem tudunk róla


PLEJÁD

A Plejád csillagrendszerben ének egy kisbolygón ,nagyon fejledtek, a Galaktikus Föderáció tagjai

sajnos csak ennyi érdekes dolgot találtam róla


FEKETESZEMŰ

Gonosz, teljesen feketeszemű démonok, nyugtalanságot érzünk ha a közelükben vagyunk bekéreckednek a házunkba, lakókocsinkba, és ha beengedjük őketvalószínüleg nem távoznak majd gyilkolnak is.


REPTOID/GYÍKEMBER

Zöld pikkelyes sárga, gyíkszemű és gyíkorrú emberek őshonosok a földön (Isten kiirtotta nagy részüket hogy megteremtse az embert) a NASA kapcsolatban áll velük, de most inváziót tervezgetnek....


SLENDERMAN

Egy erdei démon gyerekeket rabol,gyilkol öltönyben,ingben,nadrágban van,nyakkendőt hord és nincs arca hosszú karjai vannak, és sötét démoncsápjai


A rake

Amerikaigénkísérlet eredménye ,emberszerű sötétszőrű ártatlan tekintetű kutya,az ártatlan tekintet megtévesztő, mivel új faj nem fél az embertől, és a nála kissebbeket, és a veleegyméretűeket megeszi,megsebesíti.


ha mégkíváncsi vagy ilyen dolgokra:

ISTEN

PYRAMIDHEAD

ENDERMAN

SKANDINÁV

JÉZUS

PRISTEN

ANNUNAKI


és akármilyen hasonló dologra szólj!


azért irtam többet mert bemásoltam, amit egy másik embernek válaszoltam

sorry

2013. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!