Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, ha az ember elmult 30 (én most vagyok 29), akkor már a korban hozzá pasik húzzák a szájukat, mert mindenkinek csak a huszonévesek kellenek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 15:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
korban hozzá illő,bocs kimaradt
2011. nov. 28. 15:41
 2/12 anonim ***** válasza:

Én elsősorban a 28-32 éves lányokat kerestem a közelmúltban.


35/F

2011. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mutass egy képet magadról! Megmondom, hogy húzom e szájamat vagy sem.

(F/32)

2011. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne ezzel bajom. Mondjuk még csak 23 vagyok, de jobban izgatnak a 30+ nők, mint a korombeli lányok. Tapasztalatban legalábbis jóval előrébb jár a 30-as mint a 20-as. De ez nem mindenkire igaz. Ezalatt a normális lányokat értem, nem a rib@ncokat, akik több f@szt fogtak, mint kilincset.
2011. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már 21 évesen is öregnek érzem magam,mert 20on éves fasziknak 16,17,18éves kis p*csák kellenek...
2011. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem igaz!
2011. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

LOL! Ez jó hasonlat, több asz mint kilincs.


Ha f.asz > kilincs = k.urva. ^^


Amugy nekem is bejönnek a 30-asok. Sőt szerintem a mai társadalom elég hülyén működik mert 30 belegondolok még simán a fiatalabb kategória, 40 az már érett felnőtt, 50 az már középkor pont, 60 idős felnőtt, 70-100 szemilis vén .. :3.


Csak hát manapság már csak a tinik számítanak fiatalnak mármint komolyan kezdem én is ezt érezni, (24 vagyok amúgy). Voltam talp-masszázson és ott is volt egy picit idősebb csávó, és hát nő valami szex témáról beszélt, erre mondta a csávó áá ő már öreg ehhez, nő meg rászólt hogy jaj ugyan már.


És igaza volt, de hát ma már ugye az a divat hogy 16 évesen gyerek, 26 évesen 10 éves évforduló, 32 évesen első unoka. 50-re meg már déd-nagymama/papa. Visszatérve most 3 30 fölötti csaj is van ahol dolgozom, hát van családjuk, de amúgy bejönnének illetve jönnek.

2011. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez lényegében attól függ, hogy milyen a viselkedésed és a külsőd.Nekem például egy húszonéves is jó de egy 30as csaj is jó...egész attól függ, hogy milyen a csaj/nő.Mindenesetre gondolj bele, nagy esélye van hogy korban hozzád illő pasik jobban el tudnak beszélgetni veled, mint egy sokkal fiatalabbal, de ez is személyiségtől függ....


30/pasi

2011. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ráírva senkire sem hogy hány éves. Szóval nem hinném hogy ez alapján válogatnak az emberek. Ha meg már tetszel és érdekesnek találnak akkor lehetsz akár 40 éves is, tök mindegy lesz.
2011. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ezzel tudnék vitatkozni.Én 31 éves vagyok 1 éve szakítottam 6 éves kapcsolat utánn.Nem dicskedni akarok de ált 25-26 évesnek tippelnek.De amint bevallom,hogy hány éves vagyok látom a pasik arcán a csalódottságot,és mindjárt nem vagyok olyan érdekes...Gondolom attól tartanak,hogy már attól rögtön pottyantok egy gyereket ha meg merik fogni a kezem...Pedig egyáltalán nem ez mnden 30-as nő leghőbb vágya bármrnnyire is hihetetlen.Max 40-50 közötti elváltak ragadnának,de ők meg nekem nem kellenek...Nem a vidámparkban más nő gyerekével akarom tölteni a vasárnapokat...Majd ha erre vágyom szülök sajátot:-)
2011. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!