Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láttam ma egy Loút, és vörös...

Revaszka kérdése:

Láttam ma egy Loút, és vörös rózsát evett a kertemben. Szerintetek ez mit jelenthet!?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha kimész, halál fia vagy, hacsak nincs nálad egy veccő, mert akkor még megmentheted a rózsáidat.
2012. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy veccőt akár otthon, házilag is készíthetsz? Én nem tudom, hogy kell, de ha utánanézel a neten biztos találsz valamit. Amúgy ha loúlakta övezetben élsz, akkor ne ültess vörös rózsát, mert azt akár 100 km-ről is kiszagolják és a rózsáidnak lőttek. Ültess inkább sárgát, azt nem szeretik annyira.


Fapuma

2012. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 x) ***** válasza:
Egy biztos, a reptoidok keze van a dologban. Tényleg szerezz be egy veccőt. Meg egy üveg kovászos uborkát a reptoidok ellen.
2012. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha érdekel prémium veccö, akkor csak szólj, most akciós!
2012. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a veccő milyen árba van? Amúgy a Loú elég agresszív módon szakította le a rózsát, mondhatni úgy csinált mint foxi a lábtörlővel. Számomra változás tapasztalható, ja és a vörös rózsákat mind megette. Mától csak sárgát ültetek.
2012. nov. 8. 16:45
 6/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha valaki ír egy kérdést az ezotéria oldalra a loúról, vagy a reptoidokról, azt valaki mindig egyből deportálja a humor kategóriába. :-|
2012. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Permetezd be a rózsáidat macskahúggyal.
2012. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kutyahuggyal permeteztem le, az nagy baj? :O
2012. nov. 8. 17:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Katasztrófa.
2012. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az biztos, mert éjszaka kiásták gyökerestűl és elvitték a rózsákat.
2012. nov. 9. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!