Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012 aug.25. -én este kb. fél...

2012 aug.25. -én este kb. fél tízkor egy vörös, nagyon erős fényű valamit láttam a Balaton déli partja vonalában keletről nyugatra repülni. Látta-e valaki? Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
A "valami" gyorsan, magasan és hang nélkül repült. Ha - feltételezésem szerint- magasabban, mint a repülők szoktak, akkor a fényének rendkívül erősnek kellett lennie, mert akkorának látszott, mint a telihold negyede! Elmosódó, kerekded formája volt és élénkvörös színe. Egy-két perc alatt eltűnt a nyugati látóhatáron.

#UFO-észlelés #repülő tűzgömb
2012. aug. 26. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem unjátok még? Jajjj bitos ufó volt és jön a világvége meg a reptoidok. Ennyi elvakult marhát.
2012. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Ez egyértelműen egy reptoid űrhajó volt.
2012. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Akkor ment le a nap éppen, te észlény :D
2012. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést nem azért tettem fel, hogy a billentyűzetet koptassam és hogy eszement humanoid véglények hülyeségeit olvassam, akik összetéveszthetőnek tartják a telihold negyede méretet a lemenő nappal! Én ezt tegnap este láttam és nem voltam részeg!Sőt belőve sem. Egyébként egyáltalán nem hiszek abban, hogy földön kívüli lények járkálnának körülöttünk.Indokolatlan volna nekik bujkálni, ha itt volnának. Ha pedig indokolt volna, akkor meg is tennék úgy, hogy soha senki nem látná őket.

Azokat keresem, akik szintén látták, vagy van elképzelésük arról, hogy mi lehetett az.

2012. aug. 26. 12:46
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Ezt már régóta tudjuk, a reptoidok a Balaton alján rejtőznek, ott a bázisuk, ugyhogy az egy reptoid űrhajó lehetett.
2012. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez marhaság! Én a féléletemet (éjszakáimat is) a Balatonon és a Balatonban töltöttem. Még soha nem találkoztam ilyesmivel!
2012. aug. 26. 14:44
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
ha be vagyok állva én is látok hasonlókat
2012. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Én az északi part közelében lakom, minden nap nézem az eget, de nem nagyon láttam sajnos.
2012. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Napkiraly ***** válasza:
pl meteor?
2012. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kérlek gondolkodjatok, mielőtt hülyeséget írtok! Milyen meteor az, ami folyamatosan halad keletről nyugatra azonos magasságban és lassan elhalványodva eltűnik a látóhatáron? Kb. 2 percig volt látható, de csak 20-30 másodpercig, amikor a fejem felett haladt, volt egészen nagy és nagyon fényes élénkvörös fényű!Azután, ahogyan távolodott mindig kisebbnek és halványabbnak látszott.
2012. aug. 26. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!