Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért akarnak néhányan reptoid...

Miért akarnak néhányan reptoiddá válni? Egyáltalán mi bennük a jó?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért, ki akar? Ez nem lehetséges.
2012. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan kérdés, hogy ha valaki nagyon akar, akkor ninja lehet-e, erre meg olyan kommentek érkeztek, hogy ő reptoiddá akar változni.
2012. nov. 9. 22:19
 3/20 anonim ***** válasza:
én az akarok lenni xD
2012. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
De a reptoidok nem akarják, hogy az légy.
2012. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
még jóhogy az akar lenni hisz velük van az erő
2012. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha naponta két tucat nyers tojást megesztek, valamint minden páratlan naptári napon két szopós egeret (nyersen!), akkor reptoiddá válhattok.


Persze az ilyen alantas emberi lényeknek nincs ehhez elég kitartásuk. Reptoidnak lenni kiváltság.


Mandula reptoid ezredes

2012. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szóval te reptoid vagy. Hogyan csatlakoztál rá az internetre, ha nem vagy a földön, és az internet sem ér ki a föld hatókörén kívülre.

+ Képes voltál megtanulni magyarul, ami pedig nagyon nehéz nyelv.

+ Ismered a latin betűket.

2012. nov. 17. 21:31
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Ne tessék ennyire korlátoltnak lenni. Miért ne lehetnék a Földön? Egész hálózatunk épült már ki a Földön. És internet előfizetésem is van.


Magyarul, magyarul...Latin betű..heh. A világ minden nyelvét könnyen elsajátítjuk (a mi nyelvünkhöz képest minden sokkal könnyebb). Engem ide osztottak be, úgyhogy töviről hegyire kitanultam ezt a nyelvet. Még az 'áglábas foklatartó' jelentésével is tisztában vagyok.


Ha már ennyire kiveséztük ezt a témát, hadd jegyezzem meg, hogy a számítógép billentyűzete viszont nagyon idegesítő, állandóan a gombok közé akadnak a körmeim.


Üdv.

Mandula reptoid ezredes

2012. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezredes, már megmondtam magának, hogy ne írogasson a GYIK-ra! Nem hívhatjuk fel magunkra az emberek figyelmét!


Kakaó tábornok

2012. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tábornok úr!


Languszta marsalltól más parancsot kaptam (bizonyára Ön is hallott már a "Félelemkeltés projekt" előkészületeiről). Értesüléseim szerint a laptopokat az összes itt állomásozó tisztnek kiosztották mobilinternettel együtt, mellette a lepecsételt paranccsal... (Ön még nem kapta meg? A franc essen ezekbe a postásokba.)


Legyen szép estéje!


Mandula reptoid ezredes

2012. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!