Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért akarnak néhányan reptoid...

Miért akarnak néhányan reptoiddá válni? Egyáltalán mi bennük a jó?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 21:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ha ez annyira titkos, hogy Mandula őrnester sem írhat ide a GyK-ra, akkor miért ide írtok? Beszélmeg egymás között! Még most sem hiszem, hogy reptoidok vagytok, akkor a NASAnak már rég fogalma lenne arról, hogy a közelünkben idegenek vannak.
2012. nov. 20. 18:07
 12/20 A kérdező kommentje:
Mandula őrmester, ön azt mondja, hogy van internet előfizetése. Na és kinél fizette be, a T-Home-nál??? Szóval, akkor már az emberek régen fölfedezték a reptoidokat, mert azért nem mindennapi esik meg az emberekkel, hogy az űrbe rendelnek internetet.
2012. nov. 20. 19:47
 13/20 anonim ***** válasza:

Ó, maga szerencsétlen!Először is én EZREDES vagyok, nem őrmester! Tessék erre legközelebb jobban odafigyelni!!!! Mit nem értett meg abban, amit az előbb leírtam?! ITT állomásozunk a Föld bolygón (= ezen a bolygón).


Ha nagyon tudni akarja, a Digi TV-nél fizetettem be az internetet.


Rendszeresen vegyülünk emberi tömegekbe. Profi álcánk van, kiszúrni minket és megkülönböztetni saját fajtársaiktól egyenesen lehetetlen. (Van néhány emberi gumiálarcom is, de azt csak poénból szoktam felvenni, amikor buli van a parancsnokságon.)


Maguk mind tudatlanok.


Szép estét!


Mandula reptoid EZREDES

2012. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért Mandula ezredes. De akkor sem vagy reptoid!!!
2012. nov. 20. 21:15
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak még egy kérdés, hogyan szálltak akkor le erre a bolygóra, úgy, hogy a Nasa nem fedezte fel önöket, Mandula ezredes úr.
2012. nov. 20. 21:17
 16/20 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az egész NASA egy vicc. Magukat okosnak és hozzáértőnek tituláló emberek játszótere.


Üdv.

Mandula ezredes

2012. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A NASA-nál is vannak ügynökeink, bár nem lenne feltétlen szükséges, mert mint Mandula ezredes írta, nem lehet őket komolyan venni.
2012. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jó, jó, elhiszem, hogy nem vagytok raptoidok, de miért is december 21-ére tervezitek a lázadást, és miért ez a bolygó kell nektek?
2012. nov. 21. 22:36
 19/20 anonim ***** válasza:

én nem akarok reptoid lenni, szerintem egyáltalán nem kiváltság

én inkább goa'uld akarok lenni, óóóó az a kényelem, pompa és a sok szolgáló, a tömeggyilkosság mellékes

2014. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyszerű.


Korlátlan mennyiségű szilvás buktát ehetsz akkor.

2014. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!