Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki magyarrazza mar meg...

Valaki magyarrazza mar meg nekem az itt felsorakoztatott szavakat, vajon mit jelenthetnek? (LENT) koszonom elore is! Nembaj ha nemtudjatok mindet esetleg mert ezek eleg nehez es erdekes szavak.

Figyelt kérdés
Punagra,abbázia,szervózás,laboráns,murva,murci,iszap a hordóban,fenés,életművész,szent fiola,Tonyzás,Herbarát,fonás,beherbátum.

2012. nov. 26. 16:24
 1/5 anonim válasza:

Murva: az a nagyobb fehér kő-kavics, amit teríteni szoktak parkolókba, járdaszélekre.


Murci: a must és a bor közötti állapot. Forrásban lévő zavaros must.


Életművész: aki nem dolgozik, de remekül boldogul az életben.


Herbarát: szerintem a füves,

2012. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Laboráns: szerintem laboratóriumi segéd.

Fonás: ha arra gondoltál, hogy FONÁS, mint ige, akkor tudni illene, szóval madzagok összebogozása, csomózása.

2012. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abbázia (horvátul Opatija) város és község (járás) Horvátországban, Tengermellék-Hegyvidék megyében.
2013. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A herbarát,külön jelentése nincs!

Egy zárt oldal. Utána kerestem.

2013. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xxxxx45644562 válasza:
helló mindenki. én rendeltem 10g kristályt a herbarátol 2013 decemberében és konyha sót küldőt.ne rendeljetek kamu.de elsőnek kiküldött 3g a köcsög. [link] ez a web oldala
2014. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!