Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az álom mit jelenthet? Már...

Ez az álom mit jelenthet? Már többet is álmodtam kutyákkal, akik meg támadtak meg úgyszintén vaddisznókkal is. De ezek az álmok mit jelenthetnek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Azt álmodtam pár éve, hogy egy vaddisznó a suli úszik( nem tom, hogy hogyan lett ott hirtelen víz). Mindenki elkezdett rohanni, de a felsősök abból még semmit nem tudtak, hogy ott van a vaddisznó (akkor még alsós volt).Amikor észrevették ők is befutottak a suliba. A tesi tanár és az igazgató még kint voltak, nem tudom, hogy mit csináltak. Mindenki meg volt ijedve. Én akkor hazafutottam a másik ajtónál, de akkor a vaddisznó berontott a suliba a többiek hirtelen eltűntek én meg a vaddisznó elől futottam. Hazaértem a kutyusomat be akartam zárni, hogy nehogy baja essék, de nem tudtam bezárni és a vaddisznó akkor utolért. Én gyorsan bezártam magam a kutyusom helyére, de őt nem tudtam. A vaddisznó elkezdte megtámadni, de akkor én felébredtem.
2010. márc. 27. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmos könyv szerint a vaddisznó az szokatlannak itélt vágyakat indulatokat jelent (ha félsz tőle), diákálomban torna-földrajz szakos tanár, túlszabályozott kirándulás. A többi lényegtelen. Szóval vmi fura szokatlan indulatok fognak jelentkezni a kutyádal és az iskolával kapcsolatban (kb, de nem tuti, viszont csak a vaddisznó van a könyvben a többi részlet nem).
2010. ápr. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én, személy szerint nem túlzottan bízom az álmos könyvben, néha elég kétértelmű vagy értelmezhetetlen dolgok jönnek le belőle.

Az álmok (elméletileg) az aznapi, néha tudatalatti gondolatok, vagy tapasztalatok alapján születnek. Olyasmik is lehetnek, amiket Te nem láttál, csak az agyad észlelt és már nem is emlékszel rá, vagy nem is fogott meg.

Ettől függetlenül én hiszek az álmok jós-, néha hátsó tartalmaiban. Valószínűleg ugyan nem fogott meg, hogy azokon a napokon gondoltál rájuk vagy beszéltél róluk, de így történt, az agyad pedig számodra fontosnak tartotta visszaemlékezni rá.

A kergetés sokszor félelemre vall. Ha nem is a vaddisznóktól félsz, csak valamitől, ami talán üldözhet, vagy később visszatérhet. Pusztán a vaddisznó volt aznap az, ami a legijesztőbb volt számodra és az agyad megijeszthetett vele. A kutyádat bizonyára nagyon félted, ha álmodban is ezt tetted. Nagyon odaadó lehetsz, ha nem magadat, hanem őt mentetted.

Egy ilyen álom jó önismereti lecke lehet. Rájöhetsz, ilyen stresszhelyzetben mit tennél, álmodban ugyanis eléggé ösztönös vagy.

Nem látok ebben ennél mélyebb tartalmat, személy szerint, de lehet, hogy más a véleményed. :)

2010. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =) Most már akkor nagyjából értem, hogy mit jelent ez az álom :D És igen , tényleg nagyon szeretem a kutyusomat és inkább őt menteném elsőnek.
2010. ápr. 3. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!