Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti is gondoltátok már úgy...

Ti is gondoltátok már úgy hogy ez a kretén emberek oldala? Mielőtt valaki szellemesen megjegyezné, mert magára venné és megsértődne a kérdésem miatt elárulom hogy én is kretén vagyok:D. A kérdés komolytalannak hangzik tudom, de érdekel a vélemény.

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A megadott kategóriában általában igen.
2013. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jogos kérdés amúgy.. 10 kérdésből 9 ami itt van, megválaszolható a neten történő keresgéléssel, de még egy szimpla-beir-megnéz trióval is. sok van ami értelmetlen,egész kategóriák amiknek nem is itt a helye, és fogadnék hogy a kérdések 85%-a semmirevaló idiotizmusból tevődik össze ami a, alapból értelmetlen b, értelmetlen volt kiirni c, csak értelmetlen lehet rá a válasz is d, direkt idióta kérdés....

foglalva ezzel olyan kérdések helyét amire lehet hogy valóban szükséges a válasz és mindenkinek hasznos lehet.. én miután megnézek pár oldalt mondjuk a szerelem-sex kategóriába, vagy az egyéb kérdésekbe, már a választ is sajnálom mert annyira semmirevaló hülyeségekkel van tele minden,hogy annyit sem ér.

2013. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 QueenRavenna ***** válasza:
88%
Néhány kérdező megérdemli, hogy kretén válaszokat kapjon.
2013. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gyereknevelés szex témakörök szánalmasak
2013. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondolom néha, főleg amikor egy Apa kérdez mondjuk gyerektartásról és a sárga földig lehúzzák, mert milyen szemét, hogy kérdezni mert.
2013. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak ezeket a kielégítetlen otthonülő berozsdásodott feminista állatokat kéne innen kitiltani meg a googlet nem ismerőket, már is szebb lenne a világ
2013. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Vannak még olyanok, akik értelmes kérdéseket tesznek fel, és vannak, akik használható választ adnak, segítőkészek, intelligensek. Mondjuk most már elég sok a troll meg a megmondóember meg a hülye tini, aki azt is megkérdezi, hogy mivel törölje meg az orrát...
2013. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mostanába már alig válaszolgatnak... szerintem bőven csökkent az oldal színvonala tavaly óta..
2013. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szántóvető ***** válasza:

Kretén=testi és szellemi visszamaradástól szenvedő személy.

Ezzel egyedül vagy,sajnálom.

2013. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó rajtad kívül a válaszolók közül mindenki értette mire vonatkozott a kérdés.
2013. jan. 19. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!