Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenének kell arra buzdíta...

Mi a fenének kell arra buzdítani azokat a nőket, akiknek egy kretén a férjük/pasijuk, hogy fogadják vissza?

Figyelt kérdés

Egyértelműen gáz a helyzet az oldalon... Rengeteg olyan kérdést olvasok, hogy "Férjem megcsalt, mit tegyek?" és szörnyű olvasni, hogy olyanokat írnak, hogy a kérdező a felelős érte, hogy megcsalja. Érted, egyedül ő, senki más! Szeeegény pasit ugye pisztollyal kényszerítették rá!

Meg a másik, hogy fogadja vissza... Még akkor is, ha egyértelműen nem működik a kapcsolat, ami a megcsalásból azért eléggé következik...


LÁNYOK!


Aki egyszer megcsalt, megteszi többször is! Minél hamarabb teszed lapátra, annál hamarabb kezdhetsz új életet, ha tovább ülsz a kakiban, azzal csak magadnak ártasz. Légy bátor, tedd lapátra és keress olyan pasit, aki tényleg megérdemel! Nem lesz könnyű, nem ezt mondtam (magam is átéltem már!!!), de MEGÉRI!


2011. febr. 17. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Abban én is egyetértek, hogy nem kéne visszafogadásra buzdítani a megcsalós férfiakat (bár nem jó általánosítani, minden eset más és más).


Viszont szerintem az is igaz, hogy mindig két emberen múlik egy kapcsolat. Nem mentegetni akarom a félrelépő felet, de ilyen esetekben általában tényleg van a másiknak is felelőssége. (Hangsúlyozom, ez általában van így, de vannak kivételek is nyilván.)

2011. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is 2 emberen múlik minden.

De olyanokat írni már, hogy egyértelműen a megcsalt fél a hibás...durva!

2011. febr. 17. 23:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is kiszoktam akadni.Mert tudom,hogy az a kapcsolat amibe elveszett a bizalom,már nem lesz soha úgyanolyan,mint volt.Bizalom és tisztelet nélkül semmi értelme az egésznek.

De a legjobb akkor is az,amikor egy nőt megver a párja és páran még képesek beirni,hogy biztos megérdemelte,meg kiprodukálta,meg szerintük elöször még belefér ezért nem kénne egyből dobni,meg megkénne beszélni ...

És akkor csodálkoznak,hogy minden emer depresszios meg látszatcsaládban él(én is abba nőttem fel),amelyet egész életen át megkeseritenek a lenyelt sérelmek...

2011. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek!
2011. febr. 17. 23:09
 5/21 anonim ***** válasza:

Annál sosincs durvább, amikor valaki a GYAKORIKÉRDÉSEK nevű nívós oldalon teregeti ki a családi szennyest.

Szerintem az emberek némelyike majd' meghal egy olyan szoftverért, ami néhány paraméter és a Start gomb megnyomása után automatikusan megoldja helyettük a családi gondjaikat. És akkor csodálkoznak, hogy sz@r a kapcsolatuk.

2011. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy általában súlyosabb dolgok is megbújnak a háttérben, amik miatt a visszafogadást javasoljuk. Ma sajnos nagyon kevés olyan nő van, aki el tudja tartani saját magát, a gyerekeit és még albérletet is tud fizetni vagy saját tehermentes lakása van. Ehhez ugyanis elég húzós bruttó bér, háttér kell. Az ilyen nőket hiába fogod te oltogatni, hogy hagyja el, ne bocsásson meg mert csak szenvedni fog (amiben amúgy teljesen igazad van), de a pénz nagy úr. Egyszerűen nincsenek olyan helyzetben, hogy meg tudjanak élni a férfi nélkül.

Rengeteg olyan nő is van, aki azért nem válik el, mert ilyenkor le kellene mondani a masszázsról, a műkörmösről, fodrászról, kozmetikusról, az autókázásról, stb. Egyszerűen képtelenek lejjebb adni a színvonalat, amit megszoktak.

2011. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Na igen, könnyen beszéltek! Én még többszöri megcsalás után is visszafogadnám. Miért? Mert nincs rokonom, aki segítene, de van 3 kicsi gyerekem, akiket teljesen egyedül nem tudok normálisan felnevelni. Visszafogadnám, hogy legyen segítségem, tudjak menni dolgozni, netán még tanulni is, de bízni benne, szeretni már nem tudnám. Már csak munkatársnak kellene.:D
2011. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, ott vannak az anyagiak is. DE akkor is! Most nem értem, mi a jobb?! Lelkileg sínylődik, minden éjjel úgy alszik el, hogy sír, mert a férje megveri / nem jött haza a kocsmából / krvázik stb. ?? Ez jobb? Akkor inkább magam szárítom be a hajam, nem rakatok fel műkörmöt és ki tudom egyedül is szedni a szemöldököm! Sosem költenék ilyenekre! És igen, lejjebb adnék a színvonalból, keresnék valami munkát és alkalom adták egy olyan pasit, aki megbecsül!!!
2011. febr. 18. 12:19
 9/21 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját sorsának a kovácsa és ő felelős a döntéseiért akár jó akár rossz. Ha egy nő vissza fogadja a hűtlen ne adj Isten erőszakos volt párját az csak az ő felelőssége. Ha én nem akarok valamit akkor nem teszem meg hiába rágják a fülemet hogy márpedig de igen. Az én életem az én döntésem. A nem az pedig nem és az is marad még világ a világ.
2011. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, de eleve vannak (mert nagyon sok ilyen van) ilyen befolyásolható, döntésképtelen "árva" lelkek, akik ide jönnek segítségért, meg lelki támaszért. Na most ha még itt jól beléjük is rúgnak, hogy ők a hibásak mindazért, ami velük történik, az csak árt nekik. Nem értem, mi a jó abban, hogy másokat még nagyobb lelki kakiba (nem találok erre jobb szót) sodorjuk, mint amiben vannak...
2011. febr. 18. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!