Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elütöttem a bnőmet! Ez miatt...

Utálom SP-t! kérdése:

Elütöttem a bnőmet! Ez miatt szakíthat velem?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy a buszmegállóban fog várni. Oda mentem kocsival, úgy vtam felveszem, de mikor közelítettem a buszmegállóhoz és megálltam vna össze tévesztettem a fék pedált a gáz pedállal, felhajtottam a padkára és elütöttem a barátnőmet és a tábla is kitört. Elvitte a mentő, azóta nem beszéltem Vele. A legfontosabb, hogy a kocsinak nem lett baja. Ezért szakítani fog velem?


De amiért a legjobban aggódok az az, hogy a buszmegálló tábláját ki kell fizetnem? :(


34/F



2013. máj. 11. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen, én ezért nem szakítanék Veled.


28/L

2013. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kórházból írok. Nem is így volt. Direkt meg akart ölni, szándékosan jött nekem. Ugyanis SP koncertre indultam, s azt akartam, hogy vigyen el oda. De azt mondta, hogy ő utálja SP-t, akkor inkább majd jól elüt. Így is lett. A táblát már kifizettem, mert ennek a sóhernek nincs egy vasa sem. A kocsit is úgy loptak. Meg hazudik is, mert a hálószobájába tele van SP poszterekkel, meg cédékkel.

Az sem igaz, hogy eltévesztette a pedált. El ne higgyétek már! Frédi-Béni hajtással megy az ezer éves csotrogánya, amit a félnótás apjával a sufniban barmoltak össze.


-----

Ha hazamegyek, kitaposom a beled!

2013. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csajokkal keményen kell bánni. Néha át kell menni rajtuk kombájnnal, hogy tudják hol a helyük. Ettől csak jobban fog tisztelni, nem fog szakítani.
2013. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menjetek a pi**ába hülyéskedtek itt XD
2013. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16:27-es elgázolt barátnő,ne kíméldXD
2013. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem izgatna, ha elütnél.. Felizgulnék rendesen.. Majd izgalmamban egy olyan jobbost nyomnék le, hogy elfelejtenéd a rendszámod:) (kivéve ha 67-es Chevy Impalád van. Akkor mindent elnéznék:))
2013. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!