Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elütöttem egy macskát.1...

Elütöttem egy macskát.1 pillanat volt az egész. Rossz vezető vagyok?

Figyelt kérdés

Kis kertvárosi utcában mentem, nem is gyorsan 40 alatt. Annyit láttam, hogy 1 pillanat volt, hogy megjelent a kocsi oldalánál 1 méterre a kocsi elejétől a macska, hogy futott előttem át, én meg telibe átmentem szegényen...:S

Annyira szarul érzem most magam, hogy hihetetlen...

Annyit tudtam tenni, hogy megláttam, emeltem volna el a lábam a pedálról, és bumm.


Amikor gyorsan mentem akkor sose történt ilyen, most meg nem tudtam elkerülni ezt ilyen kis sebességnél...

Rossz vezető vagyok? Egy tapasztalt rutinos vezető, el tudta volna ezt kerülni?


És ez cserbenhagyásnak számít? Mert nem álltam meg, láttam, a tükörből, hogy fekszik a földön, szegény...

Fognak engem keresni? Nem nyújtottam segítséget...

Nincs többé kedvem vezetni. Már annyiszor rohantak át előttem nyugdíjasok, meg léptek le elém, meg vágtak be elém kikanyarodó autók, amiket el tudtam kerülni még nagyobb sebességnél, ezt meg nem...



2013. márc. 19. 12:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%

Még ha nagyon óvatos is voltál, mással is megtörténhet, mert ahogy írtad 1 pillanat alatt a macska eléd ugrik.


DE!! Nem segítettél azon a szerencsétlen állaton??? Most komolyan azon gondolkozol hogyan vezetsz??


Hát tudod, jobb, ha nem kerülsz a kezeim közé..

2013. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem fognak keresni és nem számít cserbenhagyásnak.

Miért lennél rosz vezető? a macska bármikor kiugorhat bárki elé nem tudsz mit tenni.

2013. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hogy tudtam volna segíteni? Átmentem szegényen 1 tonna autóval... :S

Ha rajtam átgurulna egy autó én azt hiszem meghalnék. Szegényke még kissebb törékenyebb... :"(

2013. márc. 19. 12:41
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy nem tudsz rajta segíteni sajnos.

Nem a te hibád hogy elütötted

2013. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a cicák baromi gyorsan szaladnak és általában nem néznek szét, mielőtt az úttestre lépnek. Esélyed nem volt megállni, szerintem. Amit elszúrtál, hogy megállhattál volna megnézni, hogy távozott-e a másvilágra és ha nem, akkor legalább elvihetted volna állatorvoshoz, hogy végett vess a szenvedésének.
2013. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Beviz Elek ***** válasza:
71%

Nem hàtràny ha figyelmesen vezetsz, ùgy sokszor elkerülhetö, de ùgy is elöfordulhat. èn egy kutyàt csaptam el egy kanyarban... mire megàlltam elszaladt.


Amùgy ettöl nem vagy rossz soför, ne aggódj, nincs semmi para.


az, hogy nem àlltàl meg... mit kellett volna tegyèl? Hazaviszed, eltemeted ès megsiratod?


Nem vagyok àllatkìnzó, nem vagyok szìvtelen, de règen az emberek tartottàk az àllatokat (haszon, hàzörzès, jàrmü, stb)



Most az àllat tartja az embert. Megsètàltatjuk amikor akarja, öltöztetjük, dràgàn megvesszük, ha beteg vagyonokat költünk rà. Nem esszük meg az àllatok hùsàt stb.


Nem kell direkt elütni, de ha elütöttük, akkor menj csak tovàbb, nincs mit puszilgatni.


Most jöhet a lepontozàs, mert ezzel sokan nem èrtenek egyet...

2013. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval.
2013. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Ezek a macskák már csak ilyen érdekes állatok. (Nem tartom magam macskagyűlölőnek..) Biciklivel is többször előfordult, hogy másodpercekig szalad a kerék mellett, aztán valamelyik irányba elindul. Öcsémnek pechje volt, majdnem bukfenc lett belőle.

Persze biciklivel nem lehet elgázolni, de ugyanígy megcsinálja az életképtelenebbje autóval. A kamikázék miatt ne kínozd magad, nem tehettél volna semmit.

2013. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy rossz vezető emiatt. Ne aggódj. Én egyszer a viadukton szédelgő hatalmas kuvasz miatt kis híján nekimentem a híd korlátjának. Nem is kérdés, ki járt volna rosszabbul.
2013. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

én egésznap meloztam kb ugy reggeltől este 6ig franciaalpok hegységben fönökunk 80km re lakot végig hegyiutvonal kanyarok meg ami vele jár veszélyel őz vaddisznó róka stb...

elindultunk oda értunk csevegtunk bekajáltunk, majd este 23.30 indulj vissza 80 km.hegyekben 80km az olyan mint autopályán 150 km !

soha nem utőttem el semit senkit, de akkor este fáradt is voltam már ,kb 80 al mehetem max 100 al. mivel senki nem volt az uton korom sötétség volt minden felé meg hegyvidék szakadék.

egy pillanaton mult mire észre vetem a rókát egyből fék kormányt tekertem balra jobbra elkeruljem de jobb első kerék az elkapta mire meg áltam kiszáltam halotam kuszik probál elmeni...sajnáltam mert akár menyire is vezetek régota ez meg érintet hogy bár menyire is vagyok figyelmes probáltam elkerulni ,,,nem tudtam .hivtam tuzoltokat akik anyit mondtak hivnak ugyeletes dokit aki anyit felelt hagyjam ott vad állat és lehet veszet....tehát hiába reflexeim vilám gyorsak sebeség suly ezt nem lehet néha kivédeni sajna .

2013. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!