Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet e az hogy Jézus Krisztus...

Lehet e az hogy Jézus Krisztus Orbán Viktorban reinkarnálódot?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet mert Jézus egy jó ember volt és Orbán is pont olyan önzetlen.

2013. jún. 2. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Pár év múlva ki fog emlékezni Jézus Krisztusra?
2013. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Sokan! Nagy tervei vannak olyan nagyok ami össze töri az egész mai politikát, persze ez a külföldi Országoknak se fog tetszeni, de ö inkább meghal "megint" csak hogy nekünk jobb legyen.

Kitartás Viktor veled vagyunk a jóban rosszban.

2013. jún. 2. 23:48
 13/25 Pannónia Oroszlánja válasza:
Köszönjük a növekvő munkanélküliséget Viii.
2013. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Majd összetöri őt a nép mint a nápolyit, ha kitör a forradalom!
2013. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor inkább sátánista leszek.
2013. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Joe Makepeace ***** válasza:

"Kedves" kérdező Anonymous!


Amikor fölrámoltad ezt a "kérdésed", akkor nem mutatta neked a hasonló kérdések között, hogy volt legalább két ilyen "kérdés" már?

A helyzet a következőképpen áll:

Nem vagyok egy szentfazék, de azért BÁRKIT ezen a földön, BÁRMELYIK földi halandót, Jézushoz, hogy bármelyik szenthez hasonlítani nemcsak hogy égbekiáltó ökörség, de szentségtörés is! Még a Teréz anyát sem lehetne Szűz Máriához hasonlítani, pedig ő nem csak prédikált, meg magyarázott másoknak, hogy hogyan is kell(ene) élniük, hanem ő aztán tényleg rengeteget tett az emberiségért! Azért maradjon már néhány tabu téma, o.k.?

Nem kell sértegetni a ténylegesen hívő keresztényeket, és az egyházat sem, amit természetesen mindenkinek joga van nem elismerni, vagy elfogadni, de ez olyan, mintha a vallásból viccet csinálnál, holott a fasisztákon, rasszistákon, mocskos nácikon kívül mindenki politikai, és vallási meggyőződését mindenkinek még neked is drága kérdező kutya kötelességed tiszteletben tartani, és legfőképp nem egy népnyúzó, aljas, a MAGYAR népet a nyomorba taszító, embereket az öngyilkosságba hajszoló senkiházi kisrákosit akár egy lapon emlegetni a Messiással, vili?

2013. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Orbán Viktor bocsáson meg neked.

Ha az utolsókat nem írod akor talán még el is fogadtam volna, de így látszik hogy egy aljas fidesz gyülölö vagy.

2013. jún. 3. 18:34
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem baj, én bírom a fazont :D
2013. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Humor kategória?

Ez az oldal moderátorainak hibája, hogy az én véleményemet nem tartja tiszteletben és komoly kérdésemböl viccet csinál. Grat

2013. jún. 3. 21:36
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez még humornak is fura O.o
2013. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!