Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha létezik Isten vagy a Jézus...

Ha létezik Isten vagy a Jézus Krisztus akkor ezt meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
Ha létezik Isten vagy Jézus Krisztus akkor ezt meg tudja csinálni ,hogy pl:Egy rajzfilm figurát életre kelti? Csak hívÖket kérdezek!!!mielÖtt válaszoltok jol gondoljátok meg mert az Isten teremtett minket akkor persze ,hogy életre tudkeltenni egy mese lényt nem mert nekije meg van rá a hatalma!Vagy Jézus Krisztus életre tud keltenni egy rajzfilm figurát szerintem igem mert Jézus legyÖzte a halált,a vizet borrá változtatta egy szoval meg gyogyította a betegeket,a kÖvet kenyérré váltosztatta és szreinteket megteheti eztet hogy életre kelt egy rajzfilm figurát?
2011. nov. 27. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
simán.
2011. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
37%
nee, ne fárassz:) Ezt te sem gondolhatod komolyan. Nem! Ilyen nem létezik, nem tud ilyet csinálni senki sem.. ( kiskoromba én is imádkoztam, hogy a kedvenc plüssállatom életre keljen, de lehettem 5éves.. És nem kelt életre..) Mégis, hogy képzelted te ezt el?:)
2011. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
megtehetné ha akarná, mert ő minennek az Ura.
2011. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
igen.
2011. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Annak nincs köze a valósághoz, nem emberi dolog mint a víz a bor meg ilyesmi...Egyébként ezt az abszolút értelmetlen kérdést direkt raktad fel vagy komolyan gondolod? mert ha komolyan akkor vagy olyan ez mint a plüssállatos példa,vagy direkt raktad fel xD

Akkor inkább azt raktad volna fel, hogy Isten honnan lett? ...

2011. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ő BÁRMIRE KÉPES NEM ?? Bár lehet hogy nem ilyen képzeletbeli dolgokkal csak létezőekkel...de ha ezt tudnánk akkor mi lenne benne a titokzatosság? :)
2011. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
a saját agyadban esetleg életre kell egy hívő voltam:)
2011. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Napkiraly ***** válasza:
67%
Isten nem akar ilyesmit tenni. Elég nagy ahhoz, hogy felfogja, hogy nincs erre szüksége. Ha bizonyságot akarsz a létezéséről, higyj benne, imádkozz hozzá (nem kell túl gyakran), élj a törvényei szerint, és néha kérj tőle kisebb szívességeket. Meglátod, bebizonyítja hogy létezik.
2011. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Persze, képes rá. Nem is értem miért nem teszi. Tök jó lenne, ha rajzfilm figurák rohangálnának mindenfelé, meg akkor már háttérzene is jöhetne :D
2011. nov. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Hát szerintem nem fog ilyen hülyeséggel foglalkozni...egy rajzfilm figurával...
2011. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!