Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vki hasalt már el vmelyik...

Vki hasalt már el vmelyik miatt forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

- csillagközi szabályt sért

- meghatározott térváltást 3. javítás után sem képes végrehajtani

- a fékező rakéta hatásosságának ellenőrzését elmulasztja

- balesetveszélyes manővere miatt a CSK1-nek be kell avatkoznia

- térváltást vagy relatív térváltást követ el naprendszeren belül

- elveszti az űrhajó feletti uralmát

- járművel ráhajt egy bolygó légkörére

- elsőbbségadási kötelezettségének a klingonokkal szemben nem tesz eleget

- nyíló/záruló féregjáratba behajt

- a féregjáraton való áthaladás közben nem néz körbe

- naprendszeren kívül rendszeresen impulzus meghajtással akadályozza a forgalmat

- nem megfelelően reagál az űrszemét viselkedésére



2013. júl. 15. 18:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Jah azt kifelejtettem, hogy


- A Borg asszimlálta


Szerencse én egyiket se követtem el, de kaptam egy hibavonalat, mert a sebességemhez képest túl közel haladtam el 2 bolygó mellett :(

2013. júl. 15. 18:21
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fénysebességgel közlekedtem és hangsebességes tábla volt érvényben.

Egyszer pedig nem adtam jobbkéz szabályt a holdnak.

2013. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Attila!
2013. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a kidolgozott poén! :D Ezt te ötletelted ki?


Am én az ionágyú ellenőrzését mulasztottam induláskor, majd egy elakadt járművet nem balról hanem alulról előztem ki, azonnal megbuktam az utóbbi miatt!

2013. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az elsőn egy beazonosíttathatatlan hatalmas űrszonda szerű vágott át a piroson, a fékező rakétához a CSK1 hamarabb ért......másodikon apró bronzos reptoid klán foglalta el a sávomat de egy hatalmas űrszemét kupactól nem láttam őket, így térváltásra lettem kényszerítve....harmadikon szimplán nem voltam szimpi, mert megtudták hogy Darth Vader feltételezetten az apám.....negyedikre nem volt semmi gond :)
2013. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én csak egyszer hagytam figyelmen kívül egy csillagködre figyelmeztető táblát, és nem a környezeti viszonyoknak megfelelően választottam meg a sebességemet.
2013. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sorler ***** válasza:
100%

Vizsga közben frontálisan ütköztem a Halálcsillaggal. A vizsgáztató azonnal életét vesztette, mert a mentőkabinja beragadt.

Mondhatom, a naprendszerből is száműztek emiatt... :/

2013. júl. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én épp a minap mentem át!

Csak arra figyeljetek hogy még vissza nem szállt asztronautával nehogy elinduljatok!

2013. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Az elsőn orbitális pályára álláskor sajnos nem vettem figyelembe, hogy az a pálya már foglalt :D

A másodikon térváltás javításakor egy szomszédos térváltónak nem sikerült helyes koordinátákat megadnia, így az én űrsiklómon landolt, ezután vissza kellett térnünk az anyahajóra.

A harmadikon a borg volt a hibatényező, pedig az oktatópilóta szerint már maximálisan uraltam a siklót, még a meteorfelhőben is.

Egyelőre lelkileg készülök a következőre, mert nem szeretnék az Úrközlekedési Hatóság pszichológiai alkalmassági bizottsága elé járulni.

2013. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hidra98 válasza:
De jó, én gond nélkül átmentem volna ha az a hülye Starscream nem jön nekem!!! álcákat be lehet ezért perelni?
2013. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!