Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mithez kezdjek, hogy többé ne...

Mithez kezdjek, hogy többé ne lássam?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a falunkban ilyen bazár féleség és vettem sok minden,nem volt már sok pénzem,de egyszer csak megláttam egy aranyos rózsaszín csillámpónit!

Megtetszett,de nem tudtam megvenni mivel 5000ft volt nálam meg csak 4999 volt! De kellett nekem! Elloptam amikor senki sem figyelt és felpattantam a kerékpáromra,majd eszreveszem,hogy a póni nincs a szatyromban a kertitörpe,a szájfény és a napszemcsim mellett. Megyek tovább és azt látom,hogy az úton átszalad egy rózsaszín póni,5000ft-s cédulával a hátán!

Úgy gondoltam képzelődök...de nem mert amikor hazaértem felmentem a fürdőbe lemosni a sminkem akkor látom,hogy ott van a wc-n és kért kaját,és tudom hogy ott volt mert még mindig itt van és jó elvagyunk esténként is! Öhm de már kezd a pónim gonosz lenni ,mit tegyek? hova vigyem itthonról? már vittem ki az útszélére de mindig visszajön.. SEGÍTSETEK! 15/F



2013. júl. 26. 19:35
 1/10 anonim válasza:
80%
Csukd be a szemed!
2013. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Néztél mostanában horrorfilmet? Azok szokták az agynak ezen részét bekapcsolni... De lehetett folyadékhiány, napszúrás, éhség vagy csak a lelkiismereted... Vagy csak álmodtad...
2013. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ti ezt elhiszitek? Szakadok :DDDDDDDDDDDDDD Mióta kell egy FIÚNAK rózsaszín póni? :DDDDDD Hát meghaltam, nagyon vicces volt ez a történet, jót nevettem :DDDDDDD
2013. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Változz át hetoróvá, amíg ekkora ratyi vagy, addig üldözni fognak a rózsaszín pónik.
2013. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,fiúnak póni. mi a baj ezzel?
2013. júl. 26. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy ,,jó elvagyunk esténként"? xD Mit szoktatok perverzkedni?
2013. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, több megoldás van.

1. Add be neki, hogy clopper vagy.

2. Hogy a férfiak iránt vonzódsz (valószínűleg ez a legésszerűbb és ebben van a legtöbb igazság).

3. Hozz neki egy póni barátot!

4. Ha az előző nem válik be, mondd neki, hogy a kertitörpéd vonzódik iránta.

5. Küldd el Bieber-nek :).

2013. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vree ***** válasza:
100%
Hát ezt sajnos elszúrtad. A csillámpónik a Mágikus Póni Királyságban élnek ahol nincsen csak szeretet és barátság, és szigorúan megbüntetik aki nem kedvességből cselekszik. Valószínűleg tudja a pónid hogy azt az 1 Ft-ot nem fizetted ki és most addig fog üldözni amíg nem teszed jóvá. Addig is azt javaslom próbálj sokat mosolyogni és énekelni, mert ha nem vagy vidám és szívárványos azt megérzi és támad.
2013. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 .Tia válasza:

Szakadok :D 15 éves fiú vagy, és szájfény, smink meg csillámpóni? Egyépként meg, a 4999 forint, az hogy? Mivel az hogy az 1 forintos érme már nincs forgalomban. xD

Vegyél neki egy társat, majd könnyek közt enged szabadon egy mezőn, mint a lovas filmekben. / Hülye kérdésre hülye válasz /

2013. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

1. Fiúnak rózsaszín póni???

2. Fiúnak SZÁJFÉNY?????

3. A lányok mondják úgy, hogy napszemcsi...


No comment

2013. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!