Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a szellemidézésr...

Mit gondoltok a szellemidézésről? Idéztetek már és ha igen milyen volt? Mit kezdjek én hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon foglalkoztat minket ez a misztikus világ és kitaláltuk hogy idézzünk szellemet végül nem tettük mert barátnőm nem engedte mert elmesélte vele mi lett hogy leírták az abc-t és egy fatáblán voltak a betük egy körben fogták egymás kezét és háromszor azt hozta ki a szellem aki lejött hgy öl , ölni , öl és elengedték a kört. Én főleg a tükröktől rettegek tudom hogy hülyeség az egész és vonzom magamhoz mert bebészélem meg ne foglalkozzak vele de nem tudok magamon uralkodni hogy ne féljek mert nagyon nagy a házunk és tele van tükrökkel nem attól félek hogy kijön veleki elvégja a torkom és meghalok hanem hogy elmozdulok és a tükörképem meg ottmarad . teljesen tudom hogy lehetetlen ilyen nincs de de érzem sokszor hogy van melletem valki és tudom hogy nemlehet de mégis jaajjj. tiszta dili leszek a végén. segitsetek SOSSS
2011. febr. 23. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl sok horrort néztél.
2011. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tizezer256 válasza:
ez a kérdés miért a tudományokban van?
2011. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem tudom, hogy valóban lehet-e igaziból szellemet idézni, de azt bizton állítom, hogy átélni és összezavarodni azt nagyon lehet. Én egy igazi vagány nagypofájú, öntörvényű, cinikus, hiszemhalátom típusú csávó vagyok. Huszonéves voltam, amikor belementem abba, hogy a tesómékkal csináljunk ilyen szeánszot. Átéltük. Nem tudom, hogy idéztünk-e bármit, de az élmények valódiak voltak. Ezt azért írom így, mert nem vagyok meggyőződve arról, hogy egyáltalán léteznek-e szellemek, meg, hogy meg lehet-e idézni, de amit átéltünk az félelmetes volt. Én a vagány srác hetekig féltem a sötétben, nehezen aludtam el és minden éjjel úgy éreztem, hogy állnak az ágyam körül és néznek. Minden neszre megijedtem és nagyon fáradt voltam. Az volt az egész dolog üzenete számomra, hogy illetéktelen területre tévedtem. Úgyhogy akármekkora poén is, nagyon nem játék és nagyon durva módon össze tud zavarni. Sok furcsa és érthetetlen dolog történt azokon az összejöveteleken. Azóta sem mertem ilyenbe belekezdeni.
2011. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Willisz ***** válasza:

hát látom te is találkoztál a tükrök nevű filmmel XD

ám szelemt idézni még nem idéztem de akarok :D

2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennyi félelemmel, és ilyen csekélyke tudással ne idézz.

Először tedd rendbe a kis lelkedet, szabadulj meg a szorongásaidtól, és csak utána kezdj művelődni a témában, minél jobban utána járva, mielőtt belevágnál egy idézésbe.

2011. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindent ! próbálok nem félni. bár elég nehéz
2011. febr. 25. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 1.-s koromban költöztem anyáékkal ide ebbe az elég nagy házba,ahol szintén gyakran előfordulnak a tükrök.Ja és azt hiszem megemlítem hogy ennek a háznak a kertjének a kerítésének a túloldalán nem a szomszédbácsi/néni lakik hanem a temető van,és van egy kiskapu ki a temetőbe :)

Eleinte nagyon féltem. Rettenetes volt pedig semmit nem tudtam szellemtémával kapcsolatban de nagyon féltem.Az évek múlásával nem történt semmi,én nőttem és kezdtem érdeklődni szellemkék iránt.Egyik este elkezdünk egyik barátommal és húgommal szellemes dolgokat keresgélni és nekiültünk az én szobámba (mert hol máshol?) szellemet idézni.Nem tudom történt-e akkor valami de mi akkor szentül hittük hogy igen,és megszakítottuk az egészet kijöttünk és minden nagyon király volt egész este amég be nem mentem aludni.Ettől fogva olyan dolgok történtek hogy a hónapok óta egy helyen lerakott kazetták leborultak aég én aludni próbáltam és ilyen fura kopogást lehetett hallani,meg egyszer egyik barátnőm telefonja az ágyamon volt hozzá se értünk órák óta és egyszer csak elkezdett világítani.Én minden történést szellemeknek tudtam be és rávettem a barátom és húgom hogy fejezzük be azt az idézést és küldjük el a szellemet ahogy olvastuk hogy kéne...Megcsináltuk és utána... semmi. Nyugodtan aludtam és azt hittem elküldtük és vége.Nem sokkal később elkezdtem szellemtörténeteket olvasni és megint jöttek a fura jelek és a félelem...Megelégeltem.Leültem és tisztáztam magamba hogy ha félek nem lesz jobb mert aminek meg kell történnie úgy is meg fog,egyébként akkor meg minek tönkretenni az életet? És megnyugodtam és azóta semmi.Én azt gondolom hogy most is vannak azok a rémisztő jelek ,mindig is voltak csak akkor az miatt nagyon odafigyeltem rájuk,ami hiba volt.Az óta mondjuk olyanokat csináltunk nyáron hogy egész éjszaka kinn ültünk a kertben és néztük a csillagokat kb 5 méterre a temetőtől,és nem történt semmi,itt vagyok :) Már nem félek minden esetre az első esetből okulva nem idéznék még egyszer szellemet,mert talán az miatt volt? Nem tudom,de a helyedben inkább nem idéznék, nem kockáztatnék.Aki elment hagyjuk nyugodtan ott ahol most van,ne zaklassuk csak nyomós okkal és valaki tapasztalttal,mondjuk egy médiummal. Remélem segítettem,nyugi nem fog bántani senki szelleme amég te nem zaklatod őket. :)

2011. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi. ténylet igazad van én is sokszor gondolkodtam hogy ha az a szellem bántani akarna hibáa félek vagy nemfélek ugyis megtenné ugyhogy fölösleges rettegnem minden este. És annyiszor megbeszéltem magammal de még mindig félek bár nem annyira csak igazábol magamat idegesitem :( És még nagyon fura dolgok se történtek velem (annyira) ugyhogy tényleg nem kéne félnem de mégis. Már anya elvitt pszihológushoz (ugyhogy én tényleg rettegek) ő segitett nekem egy kicsit. Remélem ez olyan dolog amit kilehet még nőni vagy valami hasonló mert 12 éves vagyok. Jajj ugy érzem magam mint egy hülye :( Már én se megyek bele az idézésekbe de már nem is szoktunk mert akkor érdekes dolgok történtek és félünk (bár ők már nem csak én rettegek ) De segitettél mert nagyon igaz hogy fölösleges félni meg amugy is ha ők akarnak valamit közölni akkor közölni is fogják nem kell zaklatni őket.
2011. márc. 5. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
A telóm, sőt az öcsémé is kb hetente csinálja ezt, hogy az éjszaka közepén úgy hogy senki nem nyúl hozzá világítani kezd. Fogalmam sincs miért van, de tuti nem a szellemek miatt, ráadásul nekem is borult már le olyan dolog asztalról/polcról ami előtte stabilan ott volt, vagy legalábbis azt hittem. Sőt még olyan is volt, hogy kattant egyet az ajtó és magától kinyílt (nyilván nem zártam be rendesen). Ezeket butaság szellemekhez kötni, megesik az ilyen
2011. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hallottatok az újabb típusú telefonok autómata mentéséről? Lehet,hogy azért világít. Am be lehet állítani, hogy naponta, vagy hetente csinálja a telód, szóval tesódé lehet, hogy azért csinálja máskor.
2011. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!