Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kezdjek hozzá, milyen...

Hogyan kezdjek hozzá, milyen szabályokra kell ügyelnem? ÍRJATOK!

Figyelt kérdés
nem biztos, hogy meg fogom tenni kb. 5% az esélye, hogy megteszem. De tudni akarom, hogy hogyan csináljam, ha elhatározom, hogy megteszem. Én félek a szellemektől, de az életem annyira érdekes egy vizsgám se sikerül, és ennek egy másik ember az oka. Nem akarok belebonyolódni, hogy miért de biztos, hogy ő a hibás. Rendesen megkeseríti az életem, és elhatároztam, hogy megátkozom.:D őrültségnek tűnik tudom:D De másokkal is csinálja azt mint velem. Ja, és nem olyan válaszokat várok mint pi: NE átkozd meg, meg, nem gondoltál még arra, hogy te vagy a hibás?! .. a kérdésre válaszoljatok, mert nem ismeritek a történetet. köszi előre is.
2011. dec. 31. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha azt nem akarod olvasni, hogy ne átkozd meg, mert ....

akkor tégy saját belátásod szerint. (Ez esetben viszont kár volt a kérdést is feltenned, hiszen már döntöttél)


Hogyan kezdjél hozzá? Van sok módja, válassz ki egyet, amely neked szimpatikus, és amelyikről úgy gondolod, hogy képes leszel elviselni a következményeit.

2011. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a szellemnek és az átoknak mi köze van egymáshoz?
2011. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én nem döntöttem el, hanem majd döntök, én szeretnék dönteni:D nekem azt mondták, hogy az átkokkal szellemet küldünk az emberre.
2011. dec. 31. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom a ricinus magjából kivont méreganyagot, a "ricin"-t. Ha ez az illető szervezetébe kerül, pár napon belül meghal.
2011. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A válaszokat "köszönöm . De nem teszem meg:DD
2011. dec. 31. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Átoknál az az első számú szabály, hogy visszaszáll Rád.

Tehát amivel megátkozod az illetőt, az Veled is meg fog történni. "Aki másnak vermet ás..." - mondja a közmondás.

Ha ő átokkal árt Neked, akkor nem kell bosszulnod, már magának is elintézte azt.:)

2011. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is tudnod kell hogy neked is bajod lehet belőle ha nem értesz hozzá.
2012. jan. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csináld ha akarod, de ezzel tipikusan karmát csinálsz magadnak. Rád is hatni fog ha ilyen rossz rezgéseket küldessz ki
2012. jan. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Téves közhiedelem, hogy az átkok visszaszállnak. A tudósok kimutattak, hogy csak a nagyon komoly átkok szállnak vissza, mint például a halált, örökös meddőséget, kómát okozók. Erre valószínűleg azért van szükség, hogy csip csup ügyek miatt ne gyilkolhassák le egymást az emberek, ilyen módon. A CERN kutatói ugyanakkor azt állítják, hogy a kisebb átkok kisebb eséllyel szállnak vissza. Kérdez meg róla bármely természettudományi karon tanító professzort, hasonló véleményen lesz.
2012. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

21,31 vagyok!

Érted már, miért írtam: ... és képes leszel elviselni a következményeit.


Vissza-száll rád!

2012. jan. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!